Międzyborscy biegacze na 11 Biegu Częstochowskim i 55 Crossie Ostrzeszowskim (GALERIA)

Beata Hadas-Haustein
Aktywny weekend dla tych większych jak i mniejszych - tak międzyborscy biegacze ocenili swój udział w 11 Biegu Częstochowskim i 55 Crossie Ostrzeszowskim.

Miłosz Matillek udał się 6 kwietnia do Częstochowy na 11 Bieg Częstochowski. Wymagającą trasę wokół Jasnej Góry liczącą 10 km w towarzystwie Piotrka z Oleśnicy pokonał w czasie 46 minut i 26 sekund, zajmując 313 miejsce. Bieg ukończyły 1283 osoby. Było to dla niego ostatnie przetarcie przed debiutem w maratonie, który już niedługo w Warszawie.

7 kwietnia w Crossie Ostrzeszowskim na dystansie 4 km pobiegli: Robert, Kamila i Magda. Robert zajął 2 miejsce w klasyfikacji open.

Najmłodsi międzyborzanie Zosia i Antek wystartowali w liczącym 400 m biegu dla dzieci.