Turniej tenisa ziemnego w ramach Dni Sycowa. Zwyciężył Krzysztof Mąka

Dawid Samulski
Marcin Zarzecki, Paweł Ciemny, Krzysztof Mąka i Dariusz Durzyński

Doroczny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza odbył się w ramach Dni Sycowa.

Tym razem w imprezie udział wzięło 17 zawodników, m.in. z Sycowa, Kępna, Dziadowej Kłody, Międzyborza, Namysłowa i Ostrowa Wlkp.
Jak zwykle turniej stał na wysokim poziomie. Mimo trudnych warunków pogodowych (silnie wiejący wiatr), można było obejrzeć wiele ciekawych pojedynków oraz kilka zaskakujących rozstrzygnięć. Ostatecznie zwyciężył sycowianin Krzysztof Mąka, który w finale pokonał 2:0 ubiegłorocznego triumfatora Dariusza Durzyńskiego. W meczu o 3. miejsce Marcin Zarzecki z Namysłowa również 2:0 pokonał mieszkańca Sycowa Pawła Ciemnego.

Organizatorzy dziękują burmistrzowi za sfinansowanie turnieju oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie za udostępnienie kortów.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe