Śląsk - Legia 1:4. Goście lepsi (ZDJĘCIA)

JU
Śląsk - Legia 1:4, 19.07.2015
Śląsk - Legia 1:4, 19.07.2015 Tomasz Hołod
Śląsk - Legia - pięć goli padło na Stadionie we Wrocławiu. Niestety tylko jedną bramkę strzelił Śląsk. WKS przegrał u siebie 1:4.

Śląsk - Legia, 19.07.2015
W niedzielę, 19.07.2015, we Wrocławiu pierwszą bramkę strzelili piłkarze Śląska. Cztery kolejne jednak zdobyli goście. Legię do zwycięstwa poprowadzili Dominik Furman i Nemanja Nikolić.

Śląsk - Legia - pierwsza bramka Flavio, ale Legia lepsza
Mimo że strzelać zaczął Śląsk, bo w 27 minucie Flavio Paixao posłał piłkę do bramki Dusana Kuciaka, to zwycięstwo z Wrocławia wywiozła Legia. To był najlepszy mecz warszawiaków w tym sezonie - cztery bramki strzelone na stadionie przy al. Śląskiej. Najpierw po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego bramkę w 33 minucie zdobył Dominik Furman. On też pomógł w zdobyciu kolejnego gola - po bardzo dobrym dośrodkowaniu Furmana z rzutu wolnego piłkę do bramki skierował Jodłowiec. Wrocławian dobił Nemanja Nikolić, który strzelił daw kolejne gole - w 71 i 90 minucie. Śląsk - Legia 1:4.