Marcin Krywiak najlepszy w turnieju tenisa ziemnego o puchar burmistrza Sycowa

Dawid Samulski
Marcin Krywiak i Paweł Ciemny

Doroczny turniej tenisa ziemnego o puchar burmistrza, w ramach Dni Sycowa, odbył się w dniach 19-20 maja na kortach ZSP w Sycowie.

W zawodach wzięło udział 14 zawodników. Oprócz gospodarzy, byli to tenisiści z Międzyborza, Dziadowej Kłody, Wrocławia i Poznania. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wystartowała jedyna zawodniczka. To 13-letnia Zosia Krywiak, młoda tenisistka, która zaprezentowała wysoki poziom swoich umiejętności, zaskarbiając sobie w ten sposób sympatię pozostałych zawodników, jak i kibiców.

Zwycięzcą został jej tato Marcin Krywiak z Wrocławia, który w finale pokonał 2:0 sycowianina Pawła Ciemnego. Trzecie miejsce zajął Dariusz Durzyński. Najlepszym nagrody wręczali: burmistrz Sławomir Kapica i były dyrektor ZSP, radny powiatowy Michał Pater.

Organizatorzy dziękują burmistrzowi za ufundowanie nagród i pucharów dla zwycięzców oraz dyrekcji ZSP za pomoc w organizacji turnieju.

Strefa Biznesu: Plantatorzy ostrzegają - owoce w tym roku będą droższe