TERMINARZE ROZGRYWEK
OZPN WAŁBRZYCH E RUNDA WIOSENNA SEZONU 2007/2008
Klasa Okręgowa
Zespoły występujące w klasie okręgowej
Biały Orzeł Mieroszów
Adres :
58-350 Mieroszów, ul. Sportowa 4
Trener:
Zbigniew Górecki
Bramkarze:
Michał Donzał ( 89), Sebastian Pasiut ( 90 )
Obrońcy: Mateusz Dymleng (91), Rafał Falkowski (85), Mariusz Gawryszewski (77), Maciej Jaworski (72), Krzysztof Kołodziejczyk (90), Bartosz Leśniak (86), Tomasz Łukasik (90), Wojciech Pyda (86), Marek Suchomski (77).
Pomocnicy:
Kamil Biełoś (91), Amadeusz Femuła (91), Rafał Grzelak (89), Tomasz Idziak (86), Robert Jaroszewski (77), Ryszard Jaroszewski (84), Krzysztof Klichowski (77), Paweł Majdak (90), Marcin Miecznikowski (88), Przemysław Radoła (89), Wojciech Walusiak (88), Robert Wiliński (71).
Napastnicy:
Przemysław Górecki (80), Piotr Horyk (86),
Sikorski (80), Adrian Sobczyk (85), Radosław Strzelecki (90), Mariusz Tatuśko (75).
Bielawianka Bielawa
Adres:
58-260 Bielawa, ul. Sportowa 10
Trener:
Jerzy Buczyński
Bramkarze:
Marcin Celmer (88), Andriej Zabijakin (68)
Obrońcy:
Marek Kempczyński (86), Remigiusz Markowski (77), Piotr Pokorski (86), Tadeusz Popielarz (76), Damian Tkacz (87).
Pomocnicy:
Maciej Bielak (86), Tomasz Boczkowski (78), Łukasz Haraf (89), Łukasz Kasprzyk (89), Mateusz Peroński (89), Kamil Skalski (85), Dariusz Sobczyński (88).
Napastnicy:
Marek Baranowski (81), Marek Ogrodowicz (72), Marek Rekieć (73), Romuald Sieradzki (79).
Grom Witków
Adres:
58-140 Jaworzyna Śląska, Stary Jawor 8
Trener:
Ryszard Madeja
Bramkarze:
Krzysztof Janik (78), Waldemar Jóźwiak (69)
Obrońcy:
Marcin Cegielski (91), Mariusz Kwaszewski (83), Mirosław Kujawa (83), Łukasz Liszka (88), Krzysztof Piech (85), Stanisław Pitwor (83), Radosław Żołnierek (82)
Pomocnicy:
Ryszard Charytanowicz (72), Andrzej Kloc (84), Szymon Kloc (90), Krzysztof Kubicz (84), Rafał Malinowski (79), Bartłomiej Rękawiecki (71), Tomasz Żołnierek (80).
Napastnicy:
Łukasz Cegielski (81), Krystian Kalinowski (81), Przemysław Kloc (82), Ireneusz Mlak (82), Kamil Ratajczyk (86).
Hutnik Szczytna
Adres:
57-330 Szczytna, ul. Sienkiewicza 1 c
Trener:
Bartosz Roguz
Bramkarze:
Dominik Kucharzewski (82), Łukasz Tumiłowicz (82), Łukasz Roguz (92)
Obrońcy:
Wiktor Bukowski (84), Tomasz Falkowski (82), Grzegorz Futoma (77), Mariusz Maj (80), Tomasz Mirek (88), Bartosz Roguz (83), Piotr Sieliło (86), Mateusz Szoka (84), Krzysztof Wojtak (84)
Pomocnicy:
Alan Arendarczyk (89), Tomasz Buczek (87), Piotr Buszta (82), Sylwester Cybulski (79), Grzegorz Pytlowany (77), Piotr Pasek 980), Kamil Rais (86), Paweł Ryznar (86), Sebastian Trzciński (79), Pawel Więcławik (81).
Napastnicy:
Krzysztof czubacki (80), Łukasz Gawęda (91), Oskar Jaśków (91), Krystian Jurek (75), Arkadusz Rais (81), Marko Tysiak (89), Piotr Wilczyński (90)
Kryształ Stronie Śląskie
Adres:
57-550 Stronie Śląskie , ul. Hutnicza 12
Trener:
Sławomir Pruchnicki
Bramkarze:
Krzysztof Cieśla (91), Dawid Rodak (87), Jacek Serafin (75)
Obrońcy:
Piotr Ceglarski (80), Grzegorz Chwałek (72), Adrian Rodniewicz (90), Konrad Smolarczyk (87), Patryk Stasiak (91), Waldemar Targosz (73)
Pomocnicy:
Szymon Bora (75), Dariusz Bugajski (90), Krzysztof Bugajski (83), Bartosz Gwizd (87), Mateusz Jędrzejewski (90), Mariusz Lasota (89), Jarosław Majcher (74), Kamil Nitychoruk 989), Wojciech Woś (87)
Napastnicy:
Mateusz Balicki (89), Sebastian Krysiński (79), Daniel Maciejski (80), Paweł Matkowski (87), Przemysław Nuszczyński (89), Patryk Zadrożny (87)
MKS 1986 Szczawno Zdrój
Adres:
58-310 Szczawno Zdrój, ul. Kościuszki 17
Trener:
Wiesław Walczak
Bramkarze:
Wojciech Wierzbicki (79), Arkadiusz Wtulich (74)
Obrońcy:
Piotr Borek (73), Pawel Borkowski (75), Robert Bródka (72), Fabian Jaworski (88), Tomasz Radoń (85), Piotr Smoczyk (76)
Pomocnicy:
Mariusz Antas ( 88), Łukasz Bębeniec (84), Mariusz Borowiec (880, Wojciech Ciołek (88), Łukasz Drąg (85), Mariusz Grelewicz (74), Marcin Kula (81), Oktawian Luciński (89), Kacper Niemczyk (91), Tomasz Sokół (88), Jakub Truszczyński (89), Sławomir Truszczyński (91), Łukasz Wojciechowski (78)
Napastnicy:
Krzysztof Twardziejewicz (75), Marcin Wojtarowicz (78)
Nysa Kłodzko
Adres:
57-300 Kłodzko, ul. Kusocińskiego 1
Trener:
Paweł Adamczyk
Bramkarze:
Krzysztof Kapelan (86), Marcin Kuraś (80)
Obrońcy:
Paweł Adamczyk (67), Kamil Krzywda (88), Grzegorz Matias (73), Robert Piątkiewicz (67), Marek Słomka (88), Marcin Syper (87), Robert Woźniak (740
Pomocnicy:
Tomasz Bąk (79), Daniel Grzegorzewski (90), Mateusz Hajłasz (87), Krzysztof Konowalczyk (86), Andrzej Marks (82), Marcin Rutkowski (79)
Napastnicy:
Łukasz Kaczmarek (86), Tomasz Lisowicz (79), Paweł Pachołek (77), Sławomir Ściebura (72)
Piast Nowa Ruda
Adres:
57-400 Nowa Ruda, ul. Sportowa 1
Trener:
Stanisław Leśniarek
Bramkarze:
Marek Grysiewicz (88), Patryk Rosiak (79)
Obrońcy:
Wojciech Gąsiewski (83), Daniel Horka (79), Michal Jarosz (86), Stanisław Leśniarek (62), Mariusz Pańczyk (83), Grzegorz Pieróg (83)
Pomocnicy:
Adam Chryniewicz (84), Ziemowit Cichacki (89), Krzysztof Czarnowski (85), Piotr Hirchil (83), Michal Kolonko (87), Artur Osicki (90), Pawel Osicki (89), Sławomir Osicki (82), Radosław Osiecki (85)
Napastnicy:
Grzegorz Czepiel (87), Maciej Rakowski (87), Marcin Szafraniec (87), Marcin Wacławik (79)
Piławianka Piława Górna
Adres:
58-240 Piława Górna, ul. Piastowska 15 a
Trener:
Piotr Pietrewicz
Bramkarze:
Grzegorz Kaźmierczak (88), Mariusz Pankowski (74), Remigiusz Perskawiec (87)
Obrońcy:
Szymon Juraszek (81), Krzysztof Kobyra (85), Piotr Pietrewicz (76), Michal Sienicki (86), Adam Smęt (75), Przemysław Sobański (83), Tomasz Woźnixki (84)
Pomocnicy:
Robert Gałka (75), Marcin Głogowski (84), Piotr Juraszek (72), Tomasz Kaczorowski (86), Artur Kostan (79), Jarosław Machowski (76), Artur Marczak (85), Piotr Nawrocki (83), Tomasz Piątkowski (88), Przemysław Przybyszewski (78), Paweł Soboniak (88)
Napastnicy:
Rafał Kujtkowski (81), Marcin Rak (87), Krzysztof Sienicki (87), Andrzej Więch (81)
Polonia Bystrzyca Kłodzka
Adres:
57-500 Bystrzyca Kłodzka, ul. Mickiewicza 14
Trener:
Eugeniusz Peterek
Bramkarze:
Marcin Czarnecki (80), Jarosław Korsak (80)
Obrońcy:
Piotr Chrząszcz (85), Adrian Gierak (89), Tomasz Gołojuch (90), Mateusz Mackiewicz (90), Marcin Skarbiński (87), Wojciech Sobański (85), Wiesław Zalewski (75)
Pomocnicy:
Łukasz Isalski (89), Marcin Marcinów (89), Kamil Matusik (84), Dawid Mucha (78), Mateusz Paprocki (88), Tomasz Pelczarski (87)
Napastnicy:
Mariusz Franczuk 974), Andrzej Mikołajczyk (77), Arkadiusz Pławiak (89)
Polonia/Sparta II Świdnica
Adres:
58-100 Świdnica , ul. Mickiewicza 2
Trener:
Dariusz Charytanowicz
Bramkarze:
Jerzy Keller (70), Tomasz Kujawski (84)
Obrońcy:
Rafał Baran (88), Tomasz Ciężki (86), Paweł Czykieta (87), Tomasz Dychus (83), Michał Korbecki (84), Tomasz Kowal (85)
Pomocnicy:
Marcin Dziurbacz (85), Janusz Gol (85), Marcin Krawczyk (87), Dawid Młocek (87), Kon rad Pawela (82), Tomasz Rudnicki (84), Łukasz Szuba (88), Konrad Sajdak (89)
Napastnicy:
Tomasz Rudnik (79), Rafał Ludwik (87), Łukasz Karpacz (83), Konrad Kuzio (84), Marceli Owczarek (85)
Sparta Ziębice
Adres:
57-220 Ziębice, ul. Sportowa 4
Trener:
Grzegorz Pierzak
Bramkarze:
Daniel Gurbała (88), Krzysztof Zając (82)
Zawodnicy z pola:
Łukasz Bar (90), Andrzej Jachimczuk (82), Grzegorz Jankowski (91), Radosław Korchan (85), Damian Kozłowski (85), Rafał Krakowiak (76), Andrzej Krasoń (76), Paweł Mazur (84), Patryk Ochał (90), Przemysław Palmowski (88), Grzegorz Patrzyk (81), Sebastian Rak (75), Jacek Rudkowski (91), Krzysztof Rudkowski (88), Sylwester Sierszeń (66), Marcin Słomiany (84), Tomasz Starczynowski (82), Wojciech Sobol (89), Marcin Szczepański (82), Piotr Tarapura (88), Krzysztof Trepka (87), Paweł Trepka (88), Tomasz Wieczorek (83), Adrian Zapała (79)
Stal Świdnica
Adres:
58-100 Świdnica, ul. Podchorążych 21
Trener:
Jarosław Trębacz
Bramkarze:
Jakub Łaba (88), Maciej Jędrzejewski (80), Wojciech Kosiński (88), Tomasz Romanowicz (87)
Obrońcy:
Damian Bednarczyk (89), Mariusz Czapski (87), Rafał Jędrasiewicz (88), Łukasz Kołakowski (86), Tomasz Oleksy (85), Dawid Sikora (83), Rafał Wilk (82)
Pomocnicy:
Patryk Dworzyński (85), Kamil Kmieciak (85), Łukasz Kozar (82), Mariusz Morąg (78), Remigiusz Oleksy (88), Dawid Młocek (87), Maciej Morawski (90), Ireneusz Pałac (880, Łukasz Wolański (85)
Napastnicy:
Piotr Deutschmann (88), Szymon Majcherczyk (82), Tomasz Nowak (85), Wojciech Starke (85), Patryk Szokało (88)
Victoria Świebodzice
Adres:
58-160 Świebodzice, ul. Park Miejski 5
Trener:
Rafał Weirauch
Bramkarze: Roman Kącki (74), Adrian Osóbka (90), Patryk Sola (86), Krzysztof Czarnik (87)
Obrońcy:
Mariusz Błaszczak (76), Andrzej Gzara (68), Dawid Lehner (82), Przemysław Prusiński (74), Radosław Szczepański (90), Marcin Żydek (77)
Pomocnicy i napastnicy:
Przemysław Białkowski (84), Tomasz Borgoń (89), Artur Borowiak (740, Łukasz Dolecki (90), Dominik Dudek (85), Grzegorz Jarzębowski (88), Robert Karczmarz (69), Mateusz Pluta (90), Zdzisław Pyrdoł (76), Bartosz Rochatka (85), Marcin Rogowski (77), Mariusz Stachowicz (87), Dawid Stoma (87), Rafał Weirauch (76), Piotr Wyżykowski (88), Piotr Zalewski (80).
Włókniarz Kudowa Zdrój
Adres:
57-350 Kudowa Zdrój, ul. Zdrojowa 24
Trener:
Jerzy Wandzel
Bramkarze:
Sławomir Marcinkowski (84), Łukasz Żuliński (84)
Obrońcy:
Marek Ciężkowski (73), Daniel Marnik (78), Zbigniew Mikołajek (69), Rafał potyrała (750, Arkadiusz Rychlewski (85), Krystian Trzaskowski (89)
Pomocnicy:
Jerzy Dobosz (70), Bogdan Drąg (83), Mateusz Gorczyński (90), Dariusz Krasowski (76), Paweł Matecki (83), Krzysztof Świderski (73), Mateusz Wandzel (91), Adrian Zimnocho (88)
Napastnicy:
Dominik Breszko (83), Rafał Grzeszcz (80), Piotr Kurman (78)
Tabela po rundzie jesiennej
1. Szczawno
13
30
26-13
2. Victoria
13
29
21-16
3. Kryształ
13
24
29-15
4. Pol/Sparta
13
21
29-23
5. Bielawianka
12
19
17-11
6. Włókniarz
13
19
22-21
7. Sparta
13
19
23-24
8. Piławianka
13
19
19-22
9. Stal
13
18
23-22
10. Nysa
13
17
20-26
11. Piast
12
16
23-19
12. B. Orzeł
12
13
20-22
13. Grom
12
11
26-31
14. Hutnik
13
10
18-33
15. Polonia
13
5
17-35
W tabeli zweryfikowane mecze z udziałem drużyny Górnika PWSZ Wałbrzych jako walkowery dla przeciwników, gdyż zespół wałbrzyski wycofał się z rozgrywek.
Mecze zaległe z rundy jesiennej
Kolejka 14 ( 16 marzec 2008 ): Biały Orzeł Mieroszów E Piast Nowa Ruda, Grom Witków E Bielawianka Bielawa.
Kolejka 15 ( 22 marzec 2008 ) : Polonia Bystrzyca Kłodzka E Hutnik Szczytna, Victoria Świebodzice E Włókniarz Kudowa Zdrój, Polonia/Sparta II Śidnica E Piławianka Piława Górna, Bielawianka Bielawa E Stal Świdnica, 1985 Szczawno Zdrój E Grom Witków, Piast Nowa Ruda E Kryształ Stronie, Sparta Ziębice E Biały Orzeł Mieroszów. Pauzuje Nysa Kłodzko.
Runda Wiosenna
Kolejka 16 ( 30 marzec 2008 ): Orzeł - Hutnik, Sparta - Kryształ, Piast - Grom, Szczawno - Stal, Bielawianka - Piławianka, Nysa - Włókniarz, Victoria - Polonia. Pauzuje Pol/Sparta
Kolejka 17 ( 6 kwietnia 2008 ): Hutnik - Victoria, Polonia - Nysa, Włókniarz - Pol/Sparta, Szczawno - Piławianka, Stal - Piast, Grom - Sparta, Kryształ - Orzeł. Pauzuje Bielawianka.
Kolejka 18 ( 13 kwietnia 2008 ): Kryształ - Hutnik, Orzeł - Grom, Sparta - Stal, Piast - Piławianka, Bielawianka - Włókniarz, Pol/Sparta - Polonia, Nysa - Victoria. Pauza Szczawno
Kolejka 19 ( 16 kwietnia 2008): Hutnik - Nysa, Victoria - Pol/Sparta, Polonia - Bielawianka Szczawno - Włókniarz, Piławianka - Sparta, Stal - Orzeł, Grom - Kryształ. Pauzuje Piast.
Kolejka 20 ( 20 kwietnia 2008 ): Grom - Hutnik, Kryształ - Stal, Orzeł - Piławianka, Piast - Włókniarz, Szczawno - Polonia, Bielawianka - Victoria, Pol/Sparta - Nysa. Pauzuje Sparta.
Kolejka 21 ( 27 kwietnia 2008):Hutnik - Pol/Sparta, Nysa - Bielawianka, Victoria -Szczawno Polonia - Piast, Włókniarz - Sparta, Piławianka - Kryształ, Stal - Grom. Pauzuje Orzeł.
Kolejka 22 ( 1 maj 2008 ): Stal - Hutnik, Grom - Piławianka, Orzeł - Włókniarz, Sparta - Polonia, Piast - Victoria, Szczawno - Nysa, Bielawianka - Pol/Sparta. Pauzuje Kryształ.
Kolejka 23 ( 4 maj 2008 ): Hutnik - Bielawianka, Pol/Sparta - Szczawno, Nysa - Piast, Victoria - Sparta, Polonia - Orzeł, Włókniarz - Kryształ, Piławianka - Stal. Pauzuje Grom.
Kolejka 24 ( 11 maj 2008 ): Piławianka - Hutnik, Grom - Włókniarz, Kryształ - Polonia, Orzeł - Victoria, Sparta - Nysa, Piast - Pol/Sparta, Szczawno - Bielawianka. Pauzuje Stal.
Kolejka 25 ( 18 maj 2008 ): Hutnik - Szczawno, Bielawianka - Piast, Pol/Sparta - Sparta, Nysa - Orzeł, Victoria - Kryształ, Polonia - Grom, Włókniarz - Stal. Pauzuje Piławianka.
Kolejka 26 ( 22 maj 2008 ): Piławianka - Włókniarz, Stal - Polonia, Grom - Victoria, Kryształ- Nysa, Orzeł - Pol/Sparta, Sparta - Bielawianka, Piast - Szczawno. Pauzuje Hutnik.
Kolejka 27 ( 25 maj 2008 ): Hutnik - Piast, Szczawno - Sparta, Bielawianka - Orzeł, Pol/Sparta- Kryształ, Nysa- Grom, Victoria - Stal, Polonia - Piławianka. Pauzuje Włókniarz.
Kolejka 28 (1 czerwiec 2008): Włókniarz - Hutnik, Piławianka - Victoria, Stal - Nysa, Grom - Pol/Sparta, Kryształ - Bielawianka, Orzeł - Szczawno, Sparta - Piast. Pauzuje Polonia.
Kolejka 29 ( 8 czerwiec 2008): Sparta - Hutnik, Piast - Orzeł, Szczawno - Kryształ, Nysa -E Piławianka, Bielawianka - Grom, Pol/Sparta - Stal, Polonia - Włókniarz. Pauzuje Victoria.
Kolejka 30 (15 czerwiec 2008): Hutnik - Polonia, Włókniarz - Victoria, Stal - Bielawianka, Piławianka - Pol/Sparta, Grom - Szczawno, Kryształ - Piast, Orzeł - Sparta. Pauzuje Nysa.
Klasa A
Grupa I
Tabela po rundzie jesiennej
1. Górnik
14
38
47-17
2. Karolina
14
31
28-23
3. Gwarek
13
28
25-12
4. Włókniarz
13
25
32-17
5. Czarni
14
25
30-29
6. Skalnik
13
22
27-17
7. Zjednoczeni
14
19
26-18
8. Bystrzyca Górna
14
18
26-26
9. Juwentur
13
17
18-21
10. Unia
14
16
17-32
11. Mokrzeszów
14
15
30-30
12. Granit
14
13
28-29
13. Sudety
13
13
25-34
14. Mrowiny
14
11
27-41
15. Victoria II
13
11
14-35
16. Iskra
14
9
32-51
Mecze zaległe z rundy jesiennej
Kolejka 14 ( 16 marzec 2008 ): Skalnik Czarny Bór - Włókniarz Głuszyca, Victoria II Świebodzice - Juwentur Wałbrzych, Gwarek Wałbrzych - Sudety Dziećmorowice.
Kolejka 15 ( 22 marzec 2008 ): Iskra Witków Śląski - Zieloni Mokrzeszów, LKS Bystrzyca Górna - Górnik Gorce, Zieloni Mrowiny - Czarni Wamag Wałbrzych, Sudety Dziećmorowice - Unia Jaroszów, Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych, Juwentur Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów, Włókniarz Głuszyca - Victoria II Świebodzice, Karolina Jaworzyna - Skalnik Czarny Bór.
Runda Wiosenna
Kolejka 16 ( 30 marzec 2008 ): Skalnik - Mokrzeszów, Karolina - Victoria, Włókniarz - Zjednoczeni, Juwentur - Gwarek, Granit - Unia, Sudety - Czarni, Górnik - Mrowiny, Bystrzyca E Iskra.
Kolejka 17 ( 6 kwiecień 2008 ): Mokrzeszów - Bystrzyca, Iskra - Mrowiny, Górnik - Sudety, Czarni - Granit, Unia - Juwentur, Gwarek - Włókniarz, Zjednoczeni - Karolina, Victoria - Skalnik.
Kolejka 18 ( 13 kwiecień 2008 ): Victoria - Mokrzeszów, Skalnik - Zjednoczeni, Karolina - Gwarek, Włókniarz - Unia, Juwentur - Czarni, Granit - Górnik, Sudety - Iskra, Mrowiny - Bystrzyca.
Kolejka 19 ( 16 kwiecień 2008 ): Mokrzeszów - Mrowiny, Bystrzyca - Sudety, Iskra - Granit, Górnik - Juwentur, Czarni - Włókniarz, Unia - Karolina, Gwarek Skalnik, Zjdnoczeni - Victoria.
Kolejka 20 ( 20 kwiecień 2008 ): Zjednoczeni - Mokrzeszów, Victoria - Gwarek, Skalnik - Unia, Karolina - Czarni, Włókniarz - Górnik, Juwentur - Iskra, Granit - Bystrzyca, Sudety - Mrowiny.
Kolejka 21 ( 27 kwiecień 2008 ): Mokrzeszów - Sudety, Mrowiny - Granit, Bystrzyca E Juwentur, Iskra E Włókniarz, Górnik E Karolina, Czarni E Skalnik, Unia E Victoria, Gwarek E Zjednoczeni.
Kolejka 22 ( 1 maj 2008 ): Gwarek - Mokrzeszów, Zjednoczeni - Unia, Victoria - Czarni, Skalnik - Górnik, Karolina - Iskra, Włókniarz - Bystrzyca, Juwentur - Mrowiny, Granit - Sudety.
Kolejka 23 ( 4 maj 2008 ): Mokrzeszów - Granit, Sudety - Juwentur, Mrowiny - Włókniarz, Bystrzyca - Karolina, Iskra - Skalnik, Górnik - Victoria, Czarni - Zjednoczeni, Unia - Gwarek.
Kolejka 24 ( 11 maj 2008 ): Unia - Mokrzeszów, Gwarek - Czarni, Zjednoczeni - Górnik, Victoria - Iskra, Skalnik - Bystrzyca, Karolina - Mrowiny, Włókniarz - Sudety, Juwentur - Granit.
Kolejka 25 ( 18 maj 2008 ): Mokrzeszów - Juwentur, Granit - Włókniarz, Sudety - Karolina, Mrowiny - Skalnik, Bystrzyca - Victoria, Iskra - Zjednoczeni, Górnik - Gwarek, Czarni - Unia.
Kolejka 26 ( 22 maj 2008 ): Czarni - Mokrzeszów, Unia - Górnik, Gwarek - Iskra, Zjednoczeni - Bystrzyca, Victoria - Mrowiny, Skalnik - Sudety, Karolina - Górnik, Włókniarz - Juwentur.
Kolejka 27 ( 25 maj 2008 ): Mokrzeszów - Włókniarz, Juwentur - Karolina, Granit - Skalnik, Sudety - Victoria, Mrowiny - Zjednoczeni, Bystrzyca - Gwarek, Iskra - Unia, Górnik - Czarni.
Kolejka 28 ( 1 czerwiec 2008 ): Górnik - Mokrzeszów, Czarni - Iskra, Unia - Bystrzyca, Gwarek - Mrowiny, Zjednoczeni - Sudety, Victoria - Granit, Skalnik - Juwentur, Karolina - Włókniarz.
Kolejka 29 ( 8 czerwiec 2008 ): Karolina - Mokrzeszów, Włókniarz - Skalnik, Juwentur - Victoria, Granit - Zjednoczeni, Sudety - Gwarek, Mrowiny Unia, Bystrzyca - Czarni, Iskra - Górnik.
Kolejka 30 ( 15 czerwiec 2008 ): Mokrzeszów - Iskra, Górnik - Bystrzyca, Czarni - Mrowiny, Unia - Sudety, Gwarek - Granit, Zjednoczeni - Juwentur, Victoria - Włókniarz, Skalnik - Karolina.
Grupa II
Tabela po rundzie jesiennej
1. Piast
14
29
57-31
2. Tarnovia
14
29
33-16
3. Skałki
14
24
29-27
4. Roztocznik
13
23
40-25
5. Zieloni
14
23
32-23
6. Tuszyn
14
23
34-27
7. Sparta
13
21
31-33
8. Mościsko
14
19
24-20
9. Henryków
14
17
19-25
10. Niemcza
13
17
14-23
11. Cukrownik14
16
25-25
12. Dębowiec
13
16
35-37
13. Ślęza
14
14
28-35
14. Błękitni
14
13
19-34
15. Polonia
14
11
31-46
16. Pogoń
14
8
21-45
Mecze zaległe z rundy jesiennej
Kolejka 14 ( 16 marzec 2008 ): Sparta Ostroszowice E Nieczanka Niemcza, Victoria Dębowiec E LKS Roztocznik.
Kolejka 15 ( 22 marzec 2008 ): LKS Roztocznik E Victoria Tuszyn, Niemczanka Niemcza E Victoria Dębowiec, Polonia Ząbkowice Śląskie E Sparta Ostroszowice, Zieloni Łagiewniki E Tarnovia Tarnów , Cukrownik Pszenno E Piast Jaźwina, Błękitni Owiesno E Skałki Stolec, Henrykowianka Henryków E Ślęza Ciepłowody, LKS Mościsko E Pogoń Pieszyce
Runda wiosenna
Kolejka 16 ( 30 marzec 2008): Pogoń E Tuszyn, Mościsko E Ślęza, Skałki E Henrykowianka, Błękitni E Piast, Cukrownik E Tarnovia, Zieloni E Sparta, Polonia E Dębowiec, Niemczanka E Roztocznik.
Kolejka 17 ( 6 kwiecień 2008 ): Tuszyn E Niemczanka, Roztocznik E Polonia, Dębowiec E Zieloni, Sparta E Cukrownik, Tarnovia E Błękitni, Piast E Henrykowianka, Skałki E Mościsko, Ślęza E Pogoń.
Kolejka 18 ( 13 kwietnia 2008 ): Ślęza E Tuszyn, Pogoń E Skałki, Mościsko E Piast, Henrykowianka E Tarnovia, Błękitni E Sparta, Cukrownik E Dębowiec, Zieloni E Roztocznik, Polonia E Niemczanka.
Kolejka 19 ( 16 kwiecień 2008 ): Tuszyn E Polonia, Niemczanka E Zieloni, Roztocznik E Cukrownik, Dębowiec E Błękitni, Sparta E Henrykowianka, Tarnovia E Mościsko, Piast E Pogoń, Skałki E Ślęza.
Kolejka 20 ( 20 kwiecień 2008 ): Skałki E Tuszyn, Ślęza E Piast, Pogoń E Tarnovia, Mościsko E Sparta, Henrykowianka E Dębowiec, Błękitni E Roztocznik, Cukrownik E Niemczanka, Zieloni E Polonia.
Kolejka 21 ( 27 kwiecień 2008 ): Tuzyn E Zieloni, Polonia E Cukrownik, Niemczanka E Błękitni, Henrykowianka E Roztocznik, Mościsko E Dębowiec, Sparta E Pogoń, Tarnovia E Ślęza, Piast E Skałki.
Kolejka 22 ( 1 maj 2008 ): Piast E Tuszyn, Skałki E Tarnovia, Ślęza E Sparta, Pogoń E Dębowiec, Mościsko E Roztocznik, Henrykowianka E Niemczanka, Błękitni E Polonia, Cukrownik E Zieloni.
Kolejka 23 ( 4 maj 2008 ): Tuszyn E Cukrownik, Zieloni E Błękitni, Roztocznik E Pogoń, Niemczanka E Mościsko, Polonia E Henrykowianka, Dębowiec E Ślęza, Sparta E Skałki, Tarnovia E Piast.
Kolejka 24 ( 11 maj 2008 ): Tarnovia E Tuszyn, Piast E Sparta, Skałki E Dębowiec, Ślęza E Roztocznik, Pogoń E Niemczanka, Mościsko E Polonia, Henrykowianka E Zieloni, Błękitni E Cukrownik.
Kolejka 25 ( 18 maj 2008 ): Tuszyn E Błękitni, Cukrownik E Hnrykowianka, Zieloni E Mościsko, Polonia E Pogoń, Niemczanka E Ślęza, Roztocznik E Skałki, Dębowiec E Piast, Sparta E Tarnovia.
Kolejka 26 ( 22 maj 2008 ): Sparta E Tuszyn, Tarnovia E Dębowiec, Piast E Roztocznik, Skałki E Niemczanka, Ślęza E Polonia, Pogoń E Zieloni, Mościsko E Cukrownik, Henrykowianka E Błękitni.
Kolejka 27 ( 25 maj 2008 ): Tuszyn E Henrykowianka, Błękitni E Mościsko, Cukrownik E Pogoń, Zieloni E Ślęza, Polonia E Skałki, Niemczanka E Piast, Roztocznik E Tarnovia, Dębowiec E Sparta.
Kolejka 28 ( 1 czerwiec 2008 ): Dębowiec E Tuszyn, Sparta E Roztocznik, Tarnovia E Niemczanka, Piast E Polonia, Skałki E Zieloni, Ślęza E Cukrownik, Pogoń E Błękitni, Mościsko E Henrykowianka.
Kolejka 29 ( 8 czerwiec 2008 ): Mościsko E Tuszyn, Henrykowianka E Pogoń, Błękitni E Ślęza, Cukrownik E Skałki, Zieloni E Piast, Polonia E Tarnovia, Niemczanka E Sparta, Roztocznik E Dębowiec.
Kolejka 30 ( 15 czerwiec 2008 ): Tuszyn E Roztocznik, Dębowiec E Niemczanka, Sparta E Polonia, Tarnovia E Zieloni, Piast E Cukrownik, Skałki E Błękitni, Ślęza E Henrykowianka, Pogoń E Mościsko.
Grupa III
Tabela po rundzie jesiennej
1. Zjednoczeni
14
34
42-13
2. Huragan
14
30
37-10
3. Unia Z. St.
13
28
36-8
4. Zamek
14
28
33-13
5. Sudety
13
27
38-18
6. Iskra
14
24
43-31
7. Pogoń
14
23
26-14
8. Polanica
14
18
33-38
9. Burza
13
15
31-30
10. Śnieżnik
14
15
18-36
11. Orlęta
14
14
10-25
12. Łomniczanka
13
11
21-31
13. Unia Bardo
14
11
18-43
14. Radków
14
10
18-37
15. Trojan
14
9
20-44
16. Cis
14
6
11-44
Mecze zaległe z rundy jesiennej
Kolejka 14 ( 16 marzec 2008 ): Sudety Międzylesie E Unia Złoty Stok, Burza Dzikowiec E Łomniczanka Stara Łomnica.
Kolejka 15 ( 22 marzec 2008 ): Śnieżnik Domaszków E Zamek Kamieniec Ząbkowicki, Trojan Lądek Zdrój E Iskra Jaszkowa Dolna, Zjednoczeni Ścinawka Średnia E Pogoń Duszniki Zdrój, Cis Brzeźnica E Burza Dzikowiec, Orlęta Krosnowice E MLKS Radków, Unia Złoty Stok E Huragan Bożków, Łomniczanka Stara Łomnica E Unia Bardo, KS Polanica Zdrój E Sudety Międzylesie.
Runda wiosenna
Kolejka 16 ( 30 marzec 2008 ): Sudety E Zamek, Polanica E Huragan, Unia Z.St E Radków, Orlęta E Burza, Cis E Unia B, Łomnica E Pogoń, Zjednoczeni E Iskra, Trojan E Śnieżnik.
Kolejka 17 ( 6 kwiecień ): Zamek E Trojan, Śnieżnik E Zjednoczeni, Iskra E Łomnica, Pogoń E Cis, Unia B E Orlęta, Burza E Unia Z.St, Radków E Polanica, Huragan E Sudety.
Kolejka 18 ( 13 kwiecień 2008 ): Huragan E Zamek, Sudety E Radków, Polanica E Burza, Unia Z.St E Unia B, Orlęta E Pogoń, Cis E Iskra, Łomnica E Śnieżnik, Zjednoczeni E Trojan.
Kolejka 19 ( 16 kwiecień 2008 ): Zamek E Zjednoczeni, Trojan E Łomnica, Śnieżnik E Cis, Iskra E Orlęta, Pogoń E Unia Z.St, Unia B E Polanica, Burza E Sudety, Radków E Huragan.
Kolejka 20 ( 20 kwiecień 2008 ): Radków E Zamek, Huragan E Burza, Sudety E Unia B, Polanica E Pogoń, Unia Z.St E Iskra, Orlęta E Śnieżnik, Zjednoczeni E Łomnica, Cis E Trojan.
Kolejka 21 ( 27 kwiecień 2008 ): Zamek E Łomnica, Zjednoczeni E Cis, Trojan E Orlęta, Śnieżnik E Unia Z.St, Iskra E Polanica, Pogoń E Sudety, Unia B E Huragan, Burza E Radków.
Kolejka 22 ( 1 maj 2008 ): Burza E Zamek, Radków E Unia B, Huragan E Pogoń, Sudety E Iskra, Polanica E Śnieżnik, Unia Z.St - Trojan, Orlęta - Zjednoczeni, Cis - Łomnica.
Kolejka 23 ( 4 maj 2008 ): Zamek - Cis, Łomnica - Orlęta, Zjednoczeni - Unia Z.St, Trojan - Polanica, Śnieżnik - Sudety, Iskra - Huragan, Pogoń - Radków, Unia B - Burza.
Kolejka 24 ( 11 maj 2008 ): Unia B - Zamek, Burza - Pogoń, Radków E Iskra, Huragan -Śnieżnik, Sudety - Trojan, Polanica - Zjednoczeni, Unia Z.St - Łomnica, Orlęta - Cis.
Kolejka 25 ( 18 maj 2008 ): Zamek - Orlęta, Cis - Unia Z.St, Łomnica - Polanica, Zjednoczeni - Sudety, Trojan - Huragan, Śnieżnik - Radków, Iskra - Burza, Pogoń - Unia B.
Kolejka 26 ( 22 maj 2008 ): Pogoń - Zamek, Unia B - Iskra, Burza - Śnieżnik, Radków - Trojan, Huragan - Zjednoczeni, Sudety - Łomnica, Polanica - Cis, Unia Z.St - Orlęta.
Kolejka 27 ( 25 maj 2008 ): Zamek - Unia Z.St, Orlęta - Polanica, Cis - Sudety, Łomnica - Huragan, Zjednoczeni - Radków, Trojan - Burza, Śnieżnik - Unia B, Iskra - Pogoń.
Kolejka 28 ( 1 czerwiec 2008 ): Iskra - Zamek, Pogoń - Śnieżnik, Unia B - Trojan, Burza - Zjednoczeni, Radków - Łomnica, Huragan - Cis, Sudety - Orlęta, Polanica - Unia Z.St.
Kolejka 29 ( 8 czerwiec 2008 ): Polanica - Zamek, Unia Z.St - Sudety, Orlęta - Huragan, Cis E Radków, Łomnica E Burza, Zjednoczeni - Unia B, Trojan - Pogoń, Śnieżnik - Iskra.
Kolejka 30 ( 15 czerwiec 2008 ): Zamek - Śnieżnik, Iskra - Trojan, Pogoń - Zjednoczeni, Unia B - Łomnica, Burza - Cis, Radków - Orlęta, Huragan - Unia Z.St, Sudety - Polanica.
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?