18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Konkurs Naszego Miasta: wygraj Lenovo Yoga Tablet! WYNIKI!

red.
Zobaczcie wyniki wyjątkowego konkursu Naszego Miasta. Do wygrania było pięć tabletów Yoga od Lenovo!

UWAGA: Głosowanie zakończone! Codziennie mogliście oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 1 głos poprzez FB (ten głos liczony był podwójnie). Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższym czasie poprzez e-mail.

KLIKNIJ: ZOBACZ WYNIKI KONKURSU I SPRAWDŹ, CZY WYGRAŁEŚ!

W Naszym Mieście poznaliście już najnowszy Lenovo Yoga Tablet (przeczytaj więcej TU).
Przypomnijmy, to urządzenie to przełom na rynku tabletów. Dzięki trzem trybom pracy: Postaw, Połóż oraz Trzymaj w dłoni, mieszkaniec każdego miasta odkryje swój najwygodniejszy sposób użytkowania tabletu. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia podróżować, z pewnością docenisz Tryb Postaw. Można go używać do oglądania nagrań, przeglądania stron internetowych, korzystania z komunikatorów lub słuchania muzyki. Jeśli natomiast cenisz sobie stabilność i wygodę, wypróbuj Tryb Trzymaj w Dłoni podczas czytania e-booków i czasopism, przeglądania zdjęć oraz ulubionych serwisów. Dla osób, które często piszą teksty lub graja, Lenovo przygotowało Tryb Połóż. Dzięki niemu, korzystanie z tabletu staje się wyjątkowo przyjemne.

Dodatkowo, Lenovo Yoga Tablet doskonale dopasuje się do osób, które cenią sobie długą żywotność urządzeń mobilnych, ponieważ został wyposażony w super wytrzymałą baterię, która pozwala na pracę nawet przez 18 godzin.

Na premierze tego nowoczesnego gadżetu, która odbyła się 5 listopada 2013 roku, zagościły gwiazdy takie jak: Małgorzata Foremniak, Joanna Jabłczyńska, Michał Figurski, Anna Wendzikowska, Dorota Gardias czy Marta Wierzbicka. Każda z nich doceniła wyjątkowość Lenovo Yoga Tablet, zwracając uwagę nie tylko na jego funkcjonalność, ale także piękne wzornictwo. Wielodotykowy ekran HD oraz głośniki z technologią Dolby Digital Plus DS1 zapewniają niezwykłe doznania i przyjemność z korzystania.

Dzięki Naszemu Miastu, od dziś Lenovo Yoga Tablet może być także Twój! Przekonaj się, jak wspaniałe może być użytkowanie tabletu z jednym z trzech trybów.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Za pomocą formularza dostępnego poniżej, prześlij zdjęcie przedstawiające Ciebie w sytuacji, w której chętnie korzystałbyś z Lenovo Yoga Tablet wraz z krótkim opisem, który tryb (Postaw, Połóż, Trzymaj w dłoni) najbardziej Tobie odpowiada.

KLIKNIJ TUTAJ: ZOBACZ WYNIKI KONKURSU

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca włącznie. Warto zgłosić się jak najszybciej! Głosowanie potrwa od 14 marca aż do 4 kwietnia.

Jest o co walczyć! Aż pięciu autorów najwyżej ocenionych zdjęć otrzyma w nagrodę najnowszy Lenovo Yoga Tablet.

Zapraszamy do zabawy!

Polskie kopalnie w tarapatach

Wideo

Dodaj ogłoszenie