Górnik Trans.eu słabo zaczął, ale zakończył jak należy

Paweł Gołębiowski (zdjęcie ilustracyjne)

Koszykarze I-ligowego Górnika Trans.eu Wałbrzych wygrali na wyjeździe 89:75 z drużyną Weegree AZS Politechnika Opolska. Wałbrzyszanie na początku meczu chyba nie byli skoncentrowani, bo pierwszą kwartę przegrali wysoko 11:24. W drugiej części spotkania bronili już jednak znacznie lepiej i grali znacznie skuteczniej. W efekcie na 4 sekundy przed końcem drugiej kwarty, po celnym rzucie za 3 punkty Marcina Wróbla objęli prowadzenie 43:41.
Górnik Trans.eu nie poswolił już odebrać sobie zwyciestwa.

Weegree AZS Politechnika Opolska - Górnik Trans.eu Wałbrzych 75:89 (24:11, 17:32, 12:25. 22:21)

Górnik Trans.eu: Zywert 16, Cechniak 15, Jakóbczyk 14, Kulka 13, Wróbel 11, Pieloch 6, Glapiński 5, Koperski 5, Durski 4, Ratakczak 0.