Zostań pierwszym, amatorskim drużynowym Mistrzem Polski!

Materiał informacyjny Fundacja Aktywni dla Polski

Już 15 sierpnia na kortach malowniczo położonego Olimpijski Club Tenis And Sports przy ulicy Paderewskiego 35 we Wrocławiu rusza pierwsza edycja Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie. Impreza dla wszystkich miłośników sportu a w szczególności tenisa ziemnego w Polsce potrwa do 17 sierpnia. Turniej pod Patronatem Polskiego Związku Tenisowego jest pierwszą taką imprezą w Polsce, która relacjonowana będzie na antenie TVP 3 Wrocław. Każdego dnia Mistrzostw toczyć się będzie rywalizacja w innej kategorii: 15.08 - turniej o mistrzostwo drużyn dwuosobowych, 16.08 - turniej o mistrzostwo drużyn trzyosobowych a ponieważ coraz więcej Pań chętnie włącza się w rywalizację w tenisie amatorskim 17.08 - turniej o mistrzostwo drużyn mieszanych i kobiecych.

Wystarczy zaprosić koleżanki i kolegów ze swojej firmy lub osoby wykonujące ten sam zawód i stworzyć swój tenisowy zespół strażaków, ratowników medycznych czy listonoszy następnie zostać jego kapitanem i poprowadzić go po tytuł Mistrzów Polski! Udział w turniejach jest bezpłatny a rywalizacja nie ma podziału na kategorie wiekowe. Wszyscy ich uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale a na zwycięzców czekają puchary oraz Vouchery na sprzęt sportowy. Dzięki współpracy z Telewizją Polską turniej będzie mieć wysoką rangę co z pewnością daje możliwość promocji swojej firmy, pracodawcy oraz zawodu jaki się wykonuje.

Turniej organizuje Fundacja Aktywni dla Polski i jest on współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu. Wszystkie informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.sia.pzt.pl oraz www.aktywnidlapolski.pl

Zapisy jeszcze trwają! Stwórz własną drużynę, zapisz się za darmo i spróbuj swych sił w rywalizacji o tytuł drużynowego Mistrza Polski.

Zapisz się, przyjedź i zgarnij tytuł drużynowego Mistrza Polski oraz wspaniałe nagrody, puchary i medale lub po prostu spędź aktywnie swój czas w doborowym towarzystwie.

Dodaj ogłoszenie