Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Za nami IX Mistrzostwa Wałbrzycha w Pływaniu

zdjęcia: B. J. Słomowicz
Piotr Balcerzak i Maja Wojnowska zostali zwycięzcami IX Mistrzostw Wałbrzycha w pływaniu.

W piątek 10 lutego na pływalni w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 przy ul. Ogrodowej zebrało się 46 pływaków z Wałbrzycha i okolic.
Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50 m stylem dowolnym. Wśród panów najlepszy rezultat osiągnął Piotr Balcerzak, któremu pokonanie dwóch długości basenu zajęło 26 sekund i 47 setnych. Kolejne miejsca zajęli: Paweł Kwiatkowski (28,15) i Roman Magdziarczyk (30,85). Tuż za pierwszą trójką uplasowała się pierwsza z kobiet Maja Wojnowska (31,22). Druga była Marta Gadomska (32,25), a trzecia Aleksandra Podgórska (43,37).