Wyniki i relacja z 3. kolejki piłkarskiego turnieju Atol Cup [ZDJĘCIA]

Adam Besz
W niedzielę w hali Oleśnickiego Kompleksu Rekreacyjnego Atol odbyła się 3. kolejka piłkarskiego turnieju Atol Cup.

WYBOROWI 1:4 AP OLEŚNICA
Pierwsze spotkanie dało wygraną oleśnickiej Akademii. Do przerwy zawodnicy APO prowadzili 1:0 po bramce Marcina Kryczki. Po zmianie stron ten sam zawodnik miał na koncie hattricka, a jednego gola dla oleśniczan dorzucił Sebastian Żurek. Wyborowi zdołali uratować tylko honor, dzięki trafieniu Marcina Wierzchowskiego.

ROLMET 0:3 FD24 DOBROSZYCE
Zespół z Dobroszyc idealnie wszedł w to spotkanie za sprawą bramki zdobytej przez Mateusza Maleszkę i przy takim wyniku obie drużyny udały się na przerwę. Zmiana stron lepiej wpłynęła na dobroszyczan. Najpierw rezultat spotkania podwyższył Damian Matczak, a chwilę później Jarosław Pydymowski rozwiał wątpliwości, kto zgarnie komplet punktów.

NJL HOLDING 6:2 LIS-DACH
Przed tym pojedynkiem nic nie zapowiadało tak pewnego triumfu zespołu prowadzonego przez Tomasza Idziorka. Zwłaszcza, że pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1. Dla NJL Holding bramkę strzelił Sebastian Rachwał, a dla Lis-Dachu Paweł Kubot. Druga odsłona to strzelecki popis Filipa Szczypkowskiego, który zanotował hattricka, a także trafienia Marcina Grabowskiego oraz Szymona Babiarza, które przypieczętowało zdobyty komplet punktów. Z kolei u Piotra Kotwy i spółki na listę strzelców wpisał się jeszcze Patryk Wojciechowski.

FC MRĄGOWO 9:3 ŚWIT WROCŁAW
Zawodnicy Widawy Bierutów z łatwością rozprawili się ze Świtem Wrocław. Aż czterokrotnie sposób na pokonanie bramkarza Świtu znalazł Dawid Chirowski. Trzy trafienia dorzucił Daniel Magiera, a do tego wyniku dwie bramki strzelił Tomasz Nowak. W szeregach wrocławian na listę strzelców wpisali się Vitalii Savchuk(2) oraz Hubert Słodowicz.

ZETKA 2:3 SEMINEX DOBROSZYCE
Najbardziej emocjonujące spotkanie tej kolejki i to nie tylko ze względu na grę obu drużyn. Do przerwy na tablicy widniał remis 1:1 po bramkach Adama Ciszewskiego dla Zetki oraz Rafała Smyrskiego dla Seminexu. Po zmianie stron Zetka wyszła na prowadzenie, dzięki trafieniu Bartłomieja Ciszewskiego i jak się okazało były to miłe złego początki. Najpierw żółtą kartką został napomniany Michał Ciszewski i gracze Zetki musieli radzić sobie przez dwie minuty w osłabieniu. Gdy kara zmierzała ku końcowi swoje niezadowolenie w niesportowy sposób wyraził zawodnik Zetki i sędziowie ukarali go czerwoną kartką, co spowodowało, że Zetka musiała grać w trójkę. Gra w osłabieniu spowodowała utratę dwóch bramek strzelonych przez Smyrskiego oraz Adriana Sikory i to gracze z Seminexu cieszyli się z wygranej.

PENNY GONDEK 3:0 FC BORO
Wyrównany pojedynek zakończony pewną wygraną podopiecznych Grzegorza Jędrysiaka. W pierwszej połowie rywala napoczął Paweł Jurkiewicz. Druga odsłona to ataki zespołu z Borowej, ale kontrataki i trafienia Jakuba Cięciwy oraz Kamila Wróbla dające końcowy triumf w tym meczu.

BARTECH 0:4 KRÓLOWIE DISCO
Spotkanie bez większej historii. Gracze Bartechu przystąpili do tego spotkania tylko z jednym graczem rezerwowym i próbowali zagrozić bramce Mateusza Karbowniczka, ale nadziali się tylko na kontry ze strony Królów Disco, które wykorzystali Krzysztof Michalewski(2), Marcin Kogut i Mateusz Michalewski.

O.SZ.K KAWIŃSKI 0:4 GKN
Na zakończenie trzeciej kolejki GKN rozprawił się z zawodnikami KS-u Gręboszyce. Zwycięstwo piłkarzom Sławomira Leśniowskiego dały trafienia Cezarego Graba(2) oraz Kamila Leszczyńskiego(2).