Wyniki WLKA Włocławek - 15. kolejka
22.02.2020 sobota
BeMo Nieruchomości – Hotel Aleksander 69:75 (18-19,17-13,19-23,15-20)
BeMo: Specjalski 5(1), Tarnecki 0, Walczak 4, Podralski M. 16, Podralski K. 18, Szprengel 14(4), Jankowski M. 3, Jankowski K. 7(1). Przybyszewski Mar. 2. Tr. Grzegorz Wudecki
Hotel: Rózanowski M. 9, Lewandowski 16, Szepczynski 11, Stojak 11, Malendowicz 0, Jaroszewski 9, Szlaskiewicz 19(4), Borkowski 0, Ślufiński 0. Tr. Łukasz Szlaskiewicz
Groneko – Promot Arkadia Nieruchomości 76:87 (23-22,18-27,15-20,20-18)
Groneko: Kożan G. 20(4), Kożan P. 12, Wójcik 2, Pawlata 14, Jaroszewski 4, Żbikowski 14, Radaczewski 0, Kuliński 10. Tr. Paweł Pawlata
Promot: Wojtkowski 15(5), Saługa 18, Karólewski 23, Grzegorzewski S. 3, Nejman 3, Nowakowski 2, Dobrosielski 23. Tr. Sławomir Dobrosielski
Sangaz/PartWlo.pl – Geberit 111:63 (34-6,29-4,18-23,30-30)
Sangaz: Czajkowski 10, Sobczak 0, Kręcicki 13(1), Wysinski 12, Ciesielski 21(1), Wojciechowski 17, Urlich 12, Kwiatkowski 13(2), Jędrzejewski 13(1). Tr. Jakub Kręcicki
Geberit: Szałański 7(1), Żywica 2, Miłkowski 2, Markiewicz O. 15(2), Biernat 0, Kaczmarek 3, Drzewiecki 12(1), Lesiewicz 22(1). Tr. Oktawian Markiewicz
UKS Feniks/Restauracja Polska – Anwil Team 63:86 (18-21,21-27,9-16,15-22)
Feniks: Zych 17(2), Majchrzak 20(1), Skotnicki 2, Kulpa 4, Ziółkowski 0, Ochmański 1, Nowakowski 11, Kijak 2, Szubski 5(1), Markowski 0. Tr. Robert Walczak/Bartłomiej Rojewski
Anwil: Wojciechowski 8, Wiśniowski 10(1), Borowski 5(1), Urbański 2, Świeciak A. 28, Łukowski 4, Waśko 27, Lisiecki T. 2, Krzysztoforski 0. Tr. Łukasz Szlaskiewicz
23.02.2020 niedziela
DGS/Selenka – Smoki Włocławek 48:92 (11-25,9-23,15-22,13-22)
DGS: Paradowski 15(2), Boryczko 2, Wysiński 7(1), Płocki 12(1), Marek 2, Piotrowski 0, Pietrzak 0, Stefanowski 0, Zanderski 4, Michalski 4, Kitłowski 0, Gapski 0, Szpręgiel 2, Waszak 0. Tr. Łukasz Paradowski
Smoki: Gontarek 23(4), Maciejewski 8, Brzeziński 25(1), Mazurek 0, Kujawa 9, Walk 0, Latkowski 0, Mosakowski 6, Wasielewski 21. Tr. Dawid Kowalski
Maspol D&R – Raz Dwa Pasta 54:84 (17-22,13-20,7-23,17-19)
Maspol: Czernielewski 6, Langa 2, Syska 0, Mularski 3, Kujawa 14(1), Chodorowski 0, Balcerkowski 2, Witkowski 16, Kłosowski 9, Duchewicz 0, Trymerski 2. Tr. Bartłomiej Kujawa
Pasta: Kauwa 7, Grzybek B. 17(3), Wyborski B. 0, Zalewski 0, Miklaszewski 17, Ornat 5(1), Nencki 4, Waliszewski 20(2), Spryszyński 9, Grzybek M. 5(1). Tr. Krzysztof Pilarski
SSK Basket – wloclawek.info.pl 67:93 (13-25,25-30,15-22,14-16)
Basket: Grzędzicki F. 2, Mejer 16(2), Rypiński 5(1), Leśniewski 14(2), Lisiecki 7(1), Ochmański 23(3). Tr. Krzysztof Podkomorzy
Info: Seklecki 15(3), Regocki R. 2, Pawlak 11(1), Safandowski 9(1), Cichorski 18(3), Majchrzak 16, Regocki A. 22(1). Tr. Bartłomiej Rędzikowski
Delecta – AZS/PUZ 53:77 (19-30,12-14,11-12,11-21)
Delecta: Pytel 0, Tucholski 3(1), Sulkowski 6, Sieciński 5(1), Pałucki 2, Tuszyński 2, Zboiński 23(1), Kłódkowski 6, Markowski 6(1). Tr. Krzysztof Czarnecki
AZS: Rybka 0, Brzeziński 19, Wiśniewski 23(6), Rycicki 0, Sochacki 4, Szałek 0, Jaroszewski P. 17, Podgórski 4, Pietrzak 1, Ozimiński 7, Jaroszewski 2. Tr. Wojciech Pietrzak
Mecze sędziowali: Dariusz Nejman, Jakub Borkiewicz, Mateusz Duchewicz, Miłosz Markowski, Kamil Ciesielski, Adam Zboiński
Tabela WLKA Włocławek po 15. kolejce
1. Promot 14 27 1258-861
2. Raz Dwa Pasta 14 26 1127-941
3. Open Partner 14 26 1054-870
4. wloclawek.info.pl 14 25 1302-925
5. Groneko 15 24 1173-1051
6. Sangaz/Partywlo 14 23 1243-1005
7. Delecta 14 23 1139-978
8. AZS/PUZ 14 23 1044-904
9. Piast Bądkowo 14 23 1047-931
10. SSK Basket 14 22 1026-956
11. Maspol D&R 15 22 1132-1156
12. Hotel Aleksander 14 21 1091-1057
13. Aanwil Team 15 20 1018-1175
14. Bemo Nieruchomości 14 19 991-1044
15. Smoki Włocławek 15 19 1009-1209
16. UKS Feniks 14 17 972-1319
17. Mega Print 14 16 826-1037
18. Geberit 14 15 765-1171
19. DGS/Selenka 14 14 611-1238
16. kolejka WLKA Włocławek
Sobota 29.02.2020r
g. 15.20 Piast Bądkowo – Maspol D&R
16.40 Raz Dwa Pasta - Groneko
18.00 Sangaz/PartyWlo.pl – SSK Basket
19.20 Hotel Aleksander – Geberit
Niedziela 01.03.2020r
g. 12.45 wloclawek.info.pl – Mega Print
14.05 Delecta – Promot Arkadia Nieruchomości
15.25 DGS/Selenka – Open Partner/Autoserwis Radek
16.40 Smoki – UKS Feniks/Restauracja Polska
18.00 BeMo Nieruchomości – AZS/PUZ
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?