Wielodzietna rodzina ze Stradomi Dolnej potrzebuje naszej pomocy

Dawid Samulski

Zwracam się do ludzi dobrej woli, firm oraz innych instytucji o wsparcie finansowe i pomoc w zebraniu brakujących pieniędzy i materiałów budowlanych dla wielodzietnej rodziny Gosi i Zbyszka Kosmalów ze Stradomi Dolnej (gmina Dziadowa Kłoda).
Ich stary dom wymaga generalnego remontu. Dzięki znajomym i ich bliskim, udało się już zorganizować naprawę stropu i dachu, jednak to wszystko jest kroplą w morzu potrzeb.
Dom zamieszkuje dziewięć osób: rodzice oraz siedmioro dzieci w wieku od 6 miesięcy do 18 lat. Rodzina była dwukrotnie zgłaszana do programu „Nasz Nowy Dom”, ale dostała odpowiedź negatywną z racji zbyt dużej gromadki dzieci.
Formy pomocy
Gosi, Zbyszkowi oraz ich dzieciom można pomóc poprzez wpłaty pieniędzy na ich prywatne konto, poprzez przekazanie im materiałów budowlanych w formie darowizn, a także biorąc udział w licytacji (aukcji) na Facebooku. Od soboty na tym społecznościowym portalu działa otwarta grupa „Pomagamy Gosi i Zbyszkowi”.
Wszelkie informacje dotyczące pomocy rodzinie udzielane są pod nr tel. 603-216-106. Liczę na Wasze dobre serca. Dobro powraca – pamiętajmy o tym.
BEATA TOŁŁOCZKO

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie