Turniej Karate Kyokushin Challenge 2022, legniczanie wrócili z medalami

Piotr Krzyżanowski
Fot KKKL
W Szczecinie, odbył się silnie obsadzony turniej karate KYOKUSHIN CHALLENGE 2022. W zawodach wzięło udział około 350 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wśród startujących byli mistrzowie Europy oraz Polski. So-Kyokushin Legnica prowadzone przez Sensei Krzysztofa i Kamila Hodana, reprezentowało 7-ro zawodników: Maja Sosnowska, Adrianna Nowosielska, Anastazja Pałka, Antoni Merena, Filip Droszczak, Marta Topolińska oraz Mikołaj Potrz . Wszyscy startowali w bardzo licznie obsadzonych kategoriach. Legniczanie wywalczyli 4 złota i 1 brąz!! Pierwsze miejsca zajęli: Adrianna Nowosielska, Anastazja Pałka, Maja Sosnowska i Antoni Merena. Trzecie miejsce wywalczył Mikołaj Potrz. Zawodnicy So-Kyokushin Legnica niebawem wystartują na zawodach Oyama Karate we Wrocławiu oraz na Mistrzostwach Europy WKB w Dębicy.