Trener personalny zupełnie za darmo? Ćwicz w domu i zadbaj o formę z Decathlon GO

Materiał informacyjny Decathlon GO
Zamknięte siłownie, kluby fitness i baseny to dla wielu miłośników sportu spore utrudnienie w prowadzeniu regularnych treningów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Decathlon startuje właśnie z serią bezpłatnych treningów LIVE, które poprowadzą znani trenerzy. W ramach akcji Decathlon porusza Polskę przez pięć tygodni będzie można ćwiczyć pod okiem profesjonalistów. Działanie ma także na celu wsparcie branży fitness.

Trenerzy personalni w Twoim domu

Już w piątek, 13 listopada, o 18.00 na go.decathlon.pl/trenuj-w-domu zainaugurowana zostanie seria treningów w ramach akcji Decathlon porusza Polskę. Pierwsze zajęcia poprowadzi trener personalny, motywator i coach – QCZAJ. Regularne treningi, które będą się odbywały dwa razy dziennie, wystartują w poniedziałek, 16 listopada.

Na fanów sportu czekać będzie m.in.

  • joga z Olą Żelazo,
  • crossfit z Bronisławem Olenkowiczem,
  • mocny brzuch z Natalią Gacką,
  • pływanie na sucho z Pawłem Korzeniowskim,
  • mobilty flow z Kasią Bigos.

Decathlon zaplanował także treningi dla dzieci. Cały harmonogram oraz wszystkie szczegóły sprawdzić można na stronie akcji.

Zapisz się na trening!

Jak dołączyć do ćwiczeń? Wystarczy wejść na Decathlon Go i zapisać się na trening. Każda zapisana osoba otrzyma maila z zaproszeniem i linkiem do treningu. Należy w niego kliknąć, aby połączyć się z wybranym trenerem personalnym i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Podczas treningów prowadzone będą także aktywacje i konkursy dla użytkowników.

Treningi w ramach akcji „Decathlon porusza Polskę” organizowane są dwa razy dziennie, aby każdy chętny mógł poćwiczyć nie tylko po pracy, ale także w przerwie od siedzenia za biurkiem– mówi Anna Dzienis, Lider Employer Brandingu w Decathlon Polska.

Czujesz zmęczenie i spadek motywacji? Postaw na aktywność fizyczną:

Aktywność fizyczna poprawia bowiem wydajność pracowników, pomaga redukować stres i wzmacnia koncentrację. Zachęcamy do tego, aby zwłaszcza teraz, gdy pracujemy z domu, znaleźć chwilę na ćwiczenia także w ciągu dnia – to benefit zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy– dodaje Dzienis

.

Trenuj w domu i wspieraj branżę fitness

Akcja ma również na celu wsparcie branży fitness. Dzięki platformie Decathlon Go trenerzy mogą pozostać w kontakcie ze swoją grupą, a także dać się poznać szerszej liczbie fanów sportu. Trenerzy mogą rejestrować się na stronie i poprowadzić trening online. Ten z trenerów, który poruszy najwięcej Polaków, czyli zgromadzi przed ekranami największą liczbę osób, dostanie dodatkowo od Decathonu bon na 1000 zł.

Materiał oryginalny: Trener personalny zupełnie za darmo? Ćwicz w domu i zadbaj o formę z Decathlon GO - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie