Świąteczne gwiazdeczki na okładce Gazety Wrocławskiej!

Joanna Płaczek
https://gazetawroclawska.pl/swiateczne-gwiazdeczki-wybieramy-dziewczynke-i-chlopca-do-swiatecznego-i-sylwestrowego-wydania-gazety-wroclawskiej/ar/13660828
https://gazetawroclawska.pl/swiateczne-gwiazdeczki-wybieramy-dziewczynke-i-chlopca-do-swiatecznego-i-sylwestrowego-wydania-gazety-wroclawskiej/ar/13660828
Spośród zgłoszonych dziewczynek i chłopców nasi Czytelnicy wybrali świąteczne gwiazdeczki, których twarze miały być ozdobą świątecznego i sylwestrowego wydania Gazety Wrocławskiej. I tak, w sobotę (22 grudnia) na okładce pojawiła się urocza Lena Zawko z Wrocławia, a już 31 grudnia zagości na niej Mikołaj Kaczmarczyk z Kamiennej Góry.

ZOBACZ NAGRODY DLA ZWYCIĘZCÓW!

W sobotę (22 grudnia) na okładce Gazety Wrocławskiej zagościła świąteczna gwiazdeczka- urocza Lena Zawko z Wrocławia, natomiast już 31 grudnia (poniedziałek) zobaczymy na niej zwycięzcę rankingu wojewódzkiego w kategorii chłopiec- Mikołaja Kaczmarczyka z Kamiennej Góry.

Przypominamy, że na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek i wspaniała pula nagród, które wręczone zostaną podczas uroczystej Gali w styczniu 2019 r.

DZIEWCZYNKA-WYNIKI GŁOSOWANIA
CHŁOPIEC-WYNIKI GŁOSOWANIA

WAŻNE INFORMACJE
⇒ Świąteczne Gwiazdeczki były wybierane w każdym z powiatów na Dolnym Śląsku, osobno w dwóch kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
⇒ Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 23 listopada 2018 r. o godz. 12:00, a zakończyło 14 grudnia.
Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas Gali w styczniu 2019 r.

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Dodaj ogłoszenie