SITA - technika dla języka

Artykuł sponsorowany
System SITA to nowoczesna metoda uczenia się, zwłaszcza języków obcych, wykorzystująca najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność percepcji i zapamiętywania informacji.

Jedyny Salon SITA we Wrocławiu znajduje się na ul. Kościuszki 27, przy Biurze Podróży LIDO.

System SITA
to nowoczesna metoda uczenia się, zwłaszcza języków obcych, wykorzystująca najnowsze odkrycia naukowe dotyczące wpływu stanu relaksu człowieka na jego zdolność percepcji i zapamiętywania informacji.

Urządzenie systemowe SITA
pomaga człowiekowi osiągać stan relaksu i pozostawać w nim w czasie odsłuchiwania materiału dźwiękowego, który chcemy zapamiętać. SITA to starannie przygotowana i sprawdzona w praktyce efektywna procedura uczenia się, która łączy uczenie się w stanie relaksu z uczeniem się w stanie aktywności z zastosowaniem nowoczesnych technik zapamiętywania informacji.

Kursy językowe SITA
składają się z podręczników i płyt CD specjalnie przygotowane do indywidualnego uczenia się języków obcych w systemie SITA

Bezpłatna prezentacja
Zapraszamy na bezpłatną prezentację Systemu SITA Wrocław od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00. Prezentacje są indywidualne i trwają średnio 45 minut. Podczas prezentacji istnieje możliwość przesłuchania płyty CD z dowolnym kursem językowym /angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski/.

Aktualne promocje
200 zł rabatu na urządzenie SITA i kursy językowe!
•angielski
•niemiecki
•francuski
•włoski i hiszpański

Kontakt:
Biuro Podróży LIDO
ul. Kościuszki 27 /obok mBanku/
50-011 Wrocław
tel. (71) 344 51 51
tel. (71) 343 65 88
http://www.sita.wroclaw.pl/

Dodaj ogłoszenie