Remis Pogoni Syców z Piastem Nadolice. Festiwal nieskuteczności

OPRAC.: Wojciech Dryka
Pogoń Syców zremisowała z Piastem Nadolice.

Nasi zawodnicy zaczęli mecz od mocnego animuszu, raz po raz strzelając na bramkę rywali. Swoich szans strzałami z dystansu próbowali Wojciech Dryka, Marcin Garbiec, a także swoją sytuację miał Szymon Balcer oraz Paweł Jankiewicz.

Jednak co się odwlecze, to nie uciecze - fantastycznie z rzutu wolnego przymierzyl popularny „Jankes”, wyprowadzając miejscowych na prowadzenie. Niestety, zamiast strzelić na 2:0, a nawet 3:0, to przyszło stracić nam bramkę na 1:1 po tzw. strzale życia.

Jeszcze przed przed przerwą mogliśmy stracić gola na 2:1, ale rozpaczliwy strzał blokowali nasi obrońcy. 2. połowa spotkania rozpoczęła się od zimnego prysznicu i szybko straconego gola na 2:1. To nie podcięło nam skrzydeł, a wręcz przeciwnie - mieliśmy swoje dogodne sytuacje, ale marnowaliśmy je na potęgę.

I tym razem z pomocą przyszedł „Jankes” dobijając strzał Łukasza Balcera i wyrównując wynik spotkania 2:2. Po chwili drużyna z Nadolic ostatnie 10 minut kończyła w „dziesiątkę” po uderzeniu w twarz Macieja Dembnego. Mimo tego incydentu, nie udało nam się przechylić szali zwycięstwa na naszą korzyść. Możemy żałować niewykorzystanych sytuacji, ale widać, że zmierzamy w dobrym kierunku.

SKS Pogoń Syców 2:2 Piast Nadolice

Bramki: Paweł Jankiewicz x2

Skład: Szymon Szczot - Wojciech Traler, Łukasz Kromka, Maciej Dembny, Łukasz Balcer - Piotr Górny, Paweł Jankiewicz, Mateusz Dembny - Wojciech Dryka, Marcin Garbiec, Szymon Balcer

Zmiany: Filip Kaśkos

W przyszłą sobotę kolejny ważny mecz we Wrocławiu z Wratislavią.

Już dzisiaj zapraszamy Państwa na sobotnie spotkanie 3. kolejki wrocławskiej A klasy sezonu 2020/21!
MKP Wratislavia Wrocław vs SKS Pogoń Syców

Boisko przy ul. Gitarowej 1 we Wrocławiu - 29.08.2020 r., godz. 15:00. Wszyscy na Pogoń!