Międzyborski Karpik organizuje zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza [ZDJĘCIA]

Beata Hadas-Haustein
Beata Hadas-Haustein
Fot. UMiG Międzybórz
Międzyborskie Koło Wędkarskie Karpik szykuje na 12 września trzecie zawody wędkarskie o puchar burmistrza Międzyborza na zrewitalizowanym terenie basenu przy ulicy Wrocławskiej w Sycowie. Start o godzinie 18. Będą to nocne zawody.

22 sierpnia w sobotę na zbiorniku w Międzyborzu odbyły się drugie zawody wędkarskie organizowane przez Andrzeja Podgórskiego - prezesa Koła Wędkarskiego Karpik z Międzyborza.

Organizator zabezpieczył nagrody w postaci pucharów, statuetek i przypinek identyfikacyjnych oraz zapewnił też ciepły posiłek.

Zwycięzcy zawodów:

  • 1. miejsce Jan Zadka
  • 2. miejsce Ryszard Żak
  • 3. miejsce Dominik Kowalski
  • 4. miejsce Marcin Branas

– Koło Wędkarskie Karpik jest swoistym stróżem porządku na obiekcie i do czasu zagospodarowania terenu samodzielnie dbało o porządek na tym terenie – poinformował nas burmistrz Jarosław Głowacki. – 12 września planowane są nocne zawody wędkarskie o puchar burmistrza. Planowana godzina rozpoczęcia zawodów to 18.00 - dodał burmistrz.

Skład Koła Wędkarskiego Karpik w Międzyborzu:
Andrzej Podgórski (prezes), Ryszard Żak, Jan Zadka, Janusz Rządkowski, Stefan Slanga, Sławomir Bejm, Janusz Dzikowski, Aleksander Dylewski, Dominik Kowalski, Henryk Łatacz, Wiesław Klimek, Krzysztof Tabaczuk, Zbigniew Kapała, Marcin Branas, Dawid Garboliński, Szymon Dąbrowski, Leszek Napieraj, Henryk Fok.

Zobacz, jak pięknie wygląda teren przy basenie po rewitalizacji

Bieżące informacje z Międzyborza i regionu na Facebooku. Komentuj na FB

SPORTOWY24.PL - rozmowa z Joanną Fiodorow

Wideo

Dodaj ogłoszenie