Kontakt z redakcją i biurem ogłoszeń Gazety Sycowskiej i portalu sycow.naszemiasto.pl

Beata Hadas-Haustein
Beata Hadas-Haustein
Przy wejściu do dawnej redakcji Gazety Sycowskiej dostępna jest dla naszych Czytelników i Klientów skrzynka, do której prosimy wrzucać ogłoszenia, życzenia, listy, wszelką korespondencję z nami. Codziennie sprawdzać będziemy zawartość i kontaktować się z Państwem, dlatego prosimy pozostawić zawsze numer telefonu kontaktowy do Państwa. Na skrzynce pojawi się niebawem informacja z e-mailem oraz numerami telefonu do nas Fot. Beata Hadas
Drodzy Czytelnicy oraz Klienci biura ogłoszeń Gazety Sycowskiej i portalu sycow.naszemiasto.pl! Od 1 lipca biuro i redakcja przy ulicy Mickiewicza 6 w Sycowie w Starej Gazowni przy Salonie Łazienek firmy Chemal są już niestety nieczynne. To nie oznacza jednak, że nie działamy i nas nie ma. Jesteśmy, ale zmieniła się forma kontaktu z nami. Sprawdź niżej, jak możesz skontaktować się z biurem ogłoszeń i redakcją.

Od dzisiaj 20 lipca do Waszej dyspozycji jest skrzynka pocztowa umieszczona przy wejściu do budynku, w którym mieściła się nasza redakcja - przy ulicy Mickiewicza 6. Łatwo ją odnaleźć, gdyż jest oznaczona naszym logotypem oraz informacją, jak można się z nami skontaktować.

Skrzynka na Starej Gazowni naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 2 jest udostępniona naszym Czytelnikom i Klientom dzięki uprzejmości właściciela firmy Chemal Zbigniewa Stróżyka, za co bardzo dziękujemy. To efekt naszej niemal 10-letniej dobrej współpracy z naszym sycowskim przedsiębiorcą.

Do skrzynki możecie Państwo, jak zawsze, wrzucać spisane na kartce i opatrzone numerem kontaktowym z Państwem: ogłoszenia, życzenia, informacje, zaproszenia, listy, wnioski o interwencje itp. Uprzejmie prosimy, aby cała korespondencja była w miarę możliwości w kopertach.

Ogłoszenia rejestrowane są jak zawsze. Można wybrać formę płatności - przedpłatą przez Internet lub gotówką - z dojazdem do Klienta.

Możecie też Państwo pisać do mnie bezpośrednio: sycowska@gazeta.wroc.pl lub kontaktować się telefonicznie: 696-420-332.

W GALERII ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ WSKAZÓWKĘ, JAK ZNALEŹĆ SKRZYNKĘ NA KORESPONDENCJĘ Z NAMI

Kontakt z redakcją i biurem ogłoszeń Gazety Sycowskiej i por...

Wideo

Dodaj ogłoszenie