Ile kosztował Gminę Syców drugi numer biuletynu „sycow.pl"?

Beata Hadas-Haustein
Beata Hadas-Haustein
Fot. UMiG Syców
Wiemy, ile kosztowało Gminę Syców wydanie drugiego bezpłatnego numeru biuletynu „sycow.pl".

Jak poinformował sekretarz gminy Piotr Kwaśny, biuletyn został wydany w ilości 6 000 egzemplarzy. Całkowity koszt brutto druku wraz ze składem, łamaniem, redakcją, korektą oraz dostarczeniem biuletynu wyniósł 5 227,50 zł.

Wydanie biuletynu zlecono firmie „OLPRESS" S.C. DZIEDZIC K., FURMANEK A., HUK G., RYBAK R. - wydawcy m.in. „Panoramy Oleśnickiej", w której to gazecie kilka lat temu publikował swoje artykuły aktualny przewodniczący Rady Miejskiej w Sycowie Robert Dziergwa.

Opracowanie artykułów i przygotowanie zdjęć zlecono firmie Digital Way Kamil Zarębski w ramach umowy zawartej przez gminę z tą firmą na prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych, co, przypomnijmy, kosztuje gminę miesięcznie 3 204 zł brutto.

Biuletyn jest bezpłatny i dostępny w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Sycowie, Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji - w hali sportowej, na terenie Basenu Miejskiego i nad zalewem w Stradomi Wierzchniej, w SP ZOZ Przychodnia w Sycowie. Jak poinformował Kwaśny, dodatkowy kolportaż odbywa się nieodpłatnie przy pomocy sołtysów, radnych i pracowników Urzędu.

Na dwunastu stronach pojawiły się artykuły podsumowujące kilka ostatnich miesięcy działalności m.in. burmistrza, który pojawia się tutaj aż na 22 zdjęciach!

Kryzys klimatyczny, kryzys demograficzny?

Wideo

Dodaj ogłoszenie