Festiwal Dobrego Jedzenia i Piwa w Parku Miejskim w Sycowie. Wspominamy Food Truck Festival [ZDJĘCIA]

Beata Hadas-Haustein
Beata Hadas-Haustein
Food & Event i Centrum Kultury w Sycowie są organizatorami Festiwalu Dobrego Jedzenia i Piwa w Parku Miejskim w Sycowie. Impreza rozpocznie się 1 sierpnia o godzinie 12 a zakończy 2 sierpnia o godzinie 21. Wstęp jest bezpłatny.

W ubiegłym roku w tym czasie odbył się pierwszy Food Truck Festival w Parku Miejskim - zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

W tym roku 1 sierpnia, jak zapowiadają organizatorzy, Park Miejski w Sycowie zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. – Przez dwa dni będziecie mogli skosztować smakowitego kunsztu szefów kuchni z całej Polski – zachęcają. Zaserwujemy Wam też wyszukane piwa rzemieślnicze, jak i te koncernowe. Podczas warsztatów omówimy i wytłumaczymy różnicę pomiędzy tymi browarami. Nie zabraknie DJ-a i licznych konkursów z nagrodami dla odwiedzających! W sobotę spotkanie w parku potrwa do godz. 22, w niedzielę do 21.

– Chcesz wypromować firmę na naszym wydarzeniu? Zostać naszym partnerem, wystawcą lub sponsorem? Zapraszamy! – zachęcają organizatorzy.

Kontakt do organizatora: tel. 881-662-149, e-mail: damian.kogutiuk@gmail.com

Polacy tyją na potęgę. To wszystko przez koronawirusa

Wideo

Dodaj ogłoszenie