Błękitni - Kotwica. Cztery gole w sparingu [ZDJĘCIA]

Grzegorz Drążek
Sparing rozegrano na boisku ze sztuczną trawą na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Tadeusz Surma
W towarzyskim spotkaniu drugoligowi Błękitni Stargard pokonali trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg 3:1. Wszystkie bramki zostały strzelone po przerwie.

We wczorajszym sparingu rozegranym na boisku ze sztuczną trawą na stadionie w Stargardzie pierwsza gola strzeliła Kotwica. W 47 minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Deja.

Stargardzki drugoligowiec wyrównał w 58 minucie. Karnego wykorzystał Paweł Łysiak. Wynik sparingu został rozstrzygnięty w dwie minuty. W 72 minucie gola strzelił Krystain Mądrowski, a minutę później na listę strzelców wpisał się Paweł Bednarski. Błękitni wygrali 3:1.

W najbliższą środę o godzinie 17 Błękitni zagrają w Stargardzie kolejny sparing. Rywalem będzie czwartoligowy Hutnik Szczecin.

Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (0:0)

Bramki: Łysiak 58 k, Mądrowski 72, Bednarski 73 - Deja 47