Wysoka przegrana Chrobrego Głogów. Termalica strzeliła pięć bramek głogowianom

Kacper Chudzik
Termalica strzeliła pięć bramek głogowianom
Termalica strzeliła pięć bramek głogowianom Chrobry Głogów S.A.
Trzeci mecz sezonu zakończył się sromotną porażką Chrobrego Głogów. Na własnym stadionie głogowianie przegrali 0:5 z Termalicą Nieciecza.

Chrobry nie ma za sobą udanego początku sezonu. W trakcie trzech kolejek głogowianie nie zdobyli ani jednego punktu, a w ostatnim meczu ponieśli sromotną porażkę z Termalicą Nieciecza. Goście strzelili głogowianom pięć bramek - pierwszą w 18. minucie z rzutu karnego. Kolejne cztery padły w drugiej połowie.

– Blamaż w naszym wykonaniu. Do momentu tego karnego, który był ewidentny po zagraniu ręką, mecz był okej. Ale potem się wszystko posypało. Gdzieś na początku drugiej połowy druga kartka dla naszego obrońcy, podcięło nam skrzydła. To trudny moment dla klubu, trudny dla nas wszystkich – mówił po meczu trener Maciej Gołębiewski.

Kolejny mecz 11 sierpnia na wyjeździe. Głogowianie zagrają z Górnikiem Łęczna.

CHROBRY GŁOGÓW - BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 0:5 (0:1)
BRAMKI: 0:1 Biedrzycki 18 (k), 0:2 Zaviyskyi 63, 0:3 Branecki 71, 0:4 Fassbender 73, 0:5 Branecki 86

CHROBRY: Węglarz - Tupaj (73 Bogusz), Bougaidis, Michalec, Stuglis, Górski (78 Hanc), Rafał Wolsztyński (46 Machaj), Mucha, Mandrysz, Bartlewicz (73 Zarówny), Lebedyński (67 Steblecki).

TERMALICA: Loska - Wolski (78 Polarus), Biedrzycki, Putivtsev, Hilbrycht, Nowakowski (58 Rep), Ambrosiewicz, Zaviyskyi, Radwański (78 Purece), Jakubik (70 Branecki), Poznar (71 Fassbender).

ŻÓŁTE KARTKI: Bougaidis, Michalec, Machaj - Nowakowski.

CZERWONE KARTKI: Michalec 47 (Chrobry, za drugą żółtą).

SĘDZIA: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).