Młodzi lekkoatleci z Głogowa z medalami. Sukcesy zawodników Piasta Głogów

Kacper Chudzik
Sukcesy zawodników Piasta Głogów
Sukcesy zawodników Piasta Głogów Piast Głogów
W sumie siedem medali przywieźli do Głogowa lekkoatleci Piasta Głogów, którzy wzięli udział w zawodach organizowanych w Łodzi.

W Łodzi odbywały się... halowe mistrzostwa Dolnego Śląska. Powodem organizacji imprezy w takim miejscu były prace prowadzone we wrocławskiej hali. Wśród dolnośląskich lekkoatletów błyszczeli także zawodnicy z Głogowa, którzy w sumie wywalczyli siedem miejsc medalowych.

– W tym roku nastąpiła z bardzo udanym skutkiem zmiana pokoleniowa uczestników z naszej grupy treningowej. Wywalczyliśmy siedem miejsc medalowych w tym cztery tytuły mistrzowskie – mówi trener Tadeusz Karpowicz.

I tak Złote medale i tytuły mistrzów województwa wywalczyli:

• Julia Czupryńska w skoku w dal - 5,47
  • Igor Błaszczyk w skoku wzwyż - 153 cm
  • Adam Szyrner w juniorach mł. - 9,15 s - bieg przez płotki
  • Jarosław Woźniak w kategorii młodzik - 9,08 s - bieg przez płotki

Oprócz tego Julia Czupryńska wywalczyła też srebro w biegu przez płotki na 60 m (9.01s), Igor Błaszczyk dołożył do kolekcji brąz w biegu przez płotki na 60 m. Dodatkowo srebro w skoku wzwyż zdobyła Patrycja Marciniak - 153 cm.

Młodzi lekkoatleci z Głogowa z medalami. Sukcesy zawodników ...