Familijnie o bezpieczeństwie. Piknik przy Plazie

W niedzielę, 11 września, na parkingu przy centrum handlowym PLAZA odbył się piknik rodzinny poświęcony bezpieczeństwu. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć jak współdziałają ze sobą różne służby ratownicze, gdy zdarzy się wypadek drogowy i podpatrzeć jak udzielać pierwszej pomocy poszkodowanym. Było też wiele innych atrakcji m.in. pokaz tresury psów służbowych straży granicznej i pokazy sprzętu policji, straży pożarnej i straży granicznej.
Był tor przeszkód dla najmłodszych i test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Milusińskich zabawiał Spong Bob - bohater telewizyjnych kreskówek, który jest oficjalnym animatorem policyjnej akcji prewencji wśród najmłodszych. Policjanci rozdawali dzieciom elementy odblaskowe, a można też było zdjąć odciski swoich palców, co jak zwykle cieszyło się dużym powodzeniem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!