Międzynarodowy Cyrk Arlekin 10 kwietnia wystąpi we Wrocławiu.

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi w najbliższą niedzielę mieszkańcom Wrocławia nowy atrakcyjny program sezonu 2011.

Mamy dla Was 5 potrójnych wejściówek (dla 1 osoby dorosłej z dwójką dzieci do 12 roku życia) na to wydarzenie! By zdobyć jedną z nich wyślij SMS-a na numer 7248 (koszt SMS-a to 2,46 zł z VAT), o treści: bilet.cyrk.imię i nazwisko. Wygrywa nadawca co dziesiątego SMS-a. Konkurs trwa do piątku, do godziny 9. Bilety będą do odebrania w naszej redakcji przy ul. Św. Antoniego i upoważniają do wstępu na niedzielny pokaz (10 kwietnia) o godzinie 17.

Czytaj więcej o cyrku Arlekin

Cyrk Arlekin: ul. Legnicka - obok Centrum handlowego Magnolia
10 kwietnia (niedziela) - godz. 14.00 i 17.00

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

miro (gość)

5x2.46=123 zlote tyle zarobi gazeta -swinstwo,czemu nie co pierwszy to lepszy nie moze byc tak bo by malo kasy by zebrali