Pierwsza podróż pociągiem w góry lub nad morze, pierwsza wysłana pocztówka, pierwszy telefon do rodziców z budki telefonicznej - każdy z nas ma wspomnienia z pierwszych samodzielnych wakacji. Niezależnie od tego, czy były to kolonie nad morzem, czy tydzień u dziadków na wsi – zawsze towarzyszyły nam wyjątkowe emocje o których trudno zapomnieć.

Z okazji zbliżających się wakacji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Moje pierwsze wakacje”. Do 9 lipca wyślij zdjęcie i krótki opis pierwszych wakacji na wakacje@muszkieterowie.pl i wygraj rodzinny wyjazd lub zestawy wakacyjnych nagród.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, Internauci wybiorą autorów 3 najpiękniejszych wspomnień wakacji w głosowaniu, a następnie Jury wskaże zwycięzcę. Laureaci otrzymają wakacyjne niezbędniki – gadżety oraz zestawy toreb i kosmetyczek podróżnych, a zwycięzca rodzinny pobyt w Dolinie Charlotty.

Jest więc o co walczyć, a na pewno cenne będzie już samo zagłębienie się w zakamarki pamięci i odszukanie pięknych chwil, które przeżyliśmy na pierwszych samodzielnych wakacjach. Nie mówiąc o fascynujących poszukiwaniach w albumach rodzinnych! Zapraszamy więc do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w konkursie „Moje pierwsze wakacje”!

Organizatorem konkursu jest Fundacja Muszkieterów – inicjator akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

Konkurs „Moje pierwsze wakacje”

Zgłoszenie: Wyślij 1 zdjęcie z pierwszych wakacji (max 2 MB) oraz krótki opis (do 500 znaków) na adres wakacje@muszkietrowie.pl Podaj również swoje imię, nazwisko, adres oraz dane kontaktowe w tym numer telefonu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 19.06-09.07.2017
Głosowanie: 11.07.2017-23.07.2017

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Regulamin


Zobacz co robią Muszkieterowie i poznaj 8 wartości Muszkieterów: facebook.com/FundacjaMuszkieterowWakacje