Wrocław: Zabawy sylwestrowe - tutaj są jeszcze wolne miejsca (LISTA)

MAT

Zostawiłeś sobie planowanie sylwestrowej nocy na ostatnią chwilę? Nie wiesz, dokąd pójść? Sprawdź, gdzie jeszcze są wolne miejsca.
 Mikołaj Nowacki

13 (Pasaż Niepolda)
Za wstęp zapłacimy 30 złotych. Miejsce siedzące to koszt kolejnych 20 zł. Za pierwszą opcję dostajemy powitalnego drinka. Za drugą - dodatkowo piwo.

13 IGIEŁ (ul. Igielna 13)
Bilety wstępu po 150 złotych. W cenie zapewniony jest alkohol (wódka, piwo, szampan), trzy posiłki oraz napoje.

ANTIDOTUM (ul. Kiełbaśnicza 32)
Za wejście zapłacimy 100 złotych (ceny mogą wzrosnąć). Dostaniemy sporo jedzenia, zarówno ciepłego, jak i zimnego. Do tego lampkę szampana o północy.

ALIBI (ul. Grunwaldzka 66)
Do świąt bilety kosztują 40 zł. Później mają nieco podrożeć. W cenie mamy zapewnioną tylko lampkę szampana.

ART KALAMBUR (ul. Kuźnicza 29a)
Za wstęp płacimy 120 zł. Lokal zadba, aby każdy gość miał co zjeść. W barze będą, tańsze niż zwykle, różne alkohole do wyboru.

BED CLUB (Rynek 60)
Bilety wstępu w cenie 200 złotych (miejsca stojące), 350 zł (miejsca siedzące) i 450 zł (VIP room). Dla wszystkich gości ciepłe posiłki i open bar (czyli pijemy, ile chcemy). Ważna informacja: wejść mogą wyłącznie osoby, które skończyły 21 lat. Wymagany jest strój półoficjalny i wysoka kultura osobista.

BEZSENNOŚĆ (Pasaż Niepolda)
Bilety wstępu kosztują 50 złotych. Organizator gwarantuje lampkę szampana dla każdego uczestnika. Będą też wpuszczane pojedyncze osoby, bez wcześniejszej rezerwacji.

BIERHALLE (Rynek-Ratusz 27)
Bilet wstępu to wydatek 280 złotych. Za to można pić do woli niepasteryzowane piwo, z którego lokal słynie. Organizatorzy zapewniają też posiłki: zarówno na zimno, jak i na ciepło.

BOHEMA (ul. Ofiar Oświęcimskich 15)
Za 79 zł wejdziemy do środka, ale nie dostaniemy alkoholu. Za 139 zł mamy zagwarantowane pół litra wódki napój. Dla wszystkich: przekąski i lampka szampana.

CASA DE LA MUSICA (Rynek-Ratusz 11/12)
Wstęp kosztuje 300 zł. Pijemy tyle, ile chcemy (możemy). Przygotowane zostaną ciepłe i zimne posiłki. Koncert zagra znany muzyk Jose Torres, który też nauczy gości tańczyć salsę.

COFFEE PLANET (Rynek 7)
Płacimy 120 zł. Organizator zapewnia posiłki dla gości. Można też wejść za 80 zł, ale wtedy nie dostaniemy jedzenia. Dla wszystkich lampka szampana o północy.

CZARNY KOT ( ul. Ruska 47)
Wejściówki za 79 zł (wejście, rezerwacja miejsca, zimne przekąski, barszcz, lampka szampana) lub za 139 ( to samo plus 0,5 litra wódki i litr napoju na osobę).

CZESKI FILM (ul. Kiełbaśnicza 2)
Za wstęp trzeba uiścić opłatę w wysokości 59 zł. Za to dostaniemy drinka powitalnego, lampkę szampana, barszcz, ciasto oraz lody.

DAYTONA (Rynek 35)
Wstęp kosztuje 60 zł. Miejsce siedzące: dodatkowe 30 zł. Do dyspozycji gości będą tylko suche przekąski, jak paluszki czy orzeszki.

DOMÓWKA (Rynek 39)
Za wstęp zapłacimy 100 złotych. Gdy dodamy jeszcze 40, to będziemy mogli usiąść. Wtedy też dostaniemy drobne przekąski.

DYMEK Z PAPIEROSA (ul. Ruska 46a)
Uwaga, uwaga! Wstęp tylko dla kobiet. Panie zapłacą 25 złotych. W cenie zagwarantowany jest szampan i drobne przekąski.

WIECEJ INFORMACJI O IMPREZACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

ETER (ul. Kazimierza Wielkiego 19)
Są trzy opcje cenowe. Za 400 złotych bar będzie do naszej dyspozycji bez specjalnych ograniczeń. Za 250 zł usiądziemy przy stoliku oraz dostaniemy pół litra wódki na dwie osoby. Za 150 zł będziemy mogli się posilić. A za 50 zł po prostu wejdziemy do środka.

FANABERIA (Pasaż Niepolda)
Wstęp kosztuje 150 złotych. W zamian dostajemy butelkę wódki na dwie osoby, soki, posiłki ciepłe oraz zimne przekąski.

FLY BAR (ul. Więzienna 21)
Za wejście zapłacimy 270 złotych. Mamy zagwarantowane suto zastawione stoły, a także sporo alkoholu i zwykłe napoje.

FORMA (ul. św. Mikołaja 11)
Za wstęp trzeba zapłacić 60 złotych. Dostaniemy za to lampkę szampana, orzeszki, chipsy i inne drobne przekąski.

GAFA (Pasaż Niepolda)
Wstęp kosztuje 150 zł. Dostajemy pół litra wódki na dwie osoby, butelkę szampana na cztery osoby. Zagwarantowano ciepłe i zimne dania dla każdego imprezowicza.

GŁUCHY TELEFON (Pasaż Niepolda)
Za wstęp nie zapłacimy ani grosza. W barze zaznaczają, że kieliszek wódki kosztuje 4 złote. To jedna z najtańszych opcji we Wrocławiu.

GUINNES (pl. Solny 5)
Wstęp kosztuje 120 zł. Ale 100 złotych będzie można wydać w barze. Serwowane będzie jedzenie: zarówno na zimno, jak i na ciepło.

HALA LUDOWA (ul. Wystawowa)
Jak co roku, organizowana jest impreza (głównie muzyka klubowa) pod hasłem I love new year. Bilety: standard - 97 zł, Golden - 210 zł, Deluxe - 330 zł.

WIECEJ INFORMACJI O IMPREZACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

IL GUSTO (ul. św. Mikołaja 11)

Wstęp kosztuje 100 złotych. dostaniemy za to lampkę szampana, będzie też można się posilić.

INSTYTUT (ul. św. Antoniego 15)
200 złotych: tyle kosztuje bilet wstępu. W zamian możemy liczyć na open bar (darmowe alkohole i inne napoje, jak kawa czy herbata, soki) oraz pełne, smaczne wyżywienie.

LIVERPOOL (ul. Świdnicka 37)
Bilety są w cenach: 100 zł - miejsca siedzące przy stołach i lożach. 80 zł - miejsca siedzące przy ladzie i blatach. 40 zł - miejsca stojące (niewielka liczba). Można przynieść własne jedzenie. Barmani zaserwują gorące kubki. Do tego nieco szampana oraz drobne przekąski.

LEWITACJA (ul. św. Mikołaja 11)
Płacimy 250 złotych za wstęp. W zamian dostaniemy jedzenie i alkohol. Organizatorzy zapewniają, że zarówno jednego, jak i drugiego będzie sporo.

ŁUBU-DUBU (ul. Odrzańska 24)
Wstęp kosztuje 80 zł. W lokalu dostaniemy jedzenie i picie za darmo. 4 zł kosztuje piwo i kieliszek wódki, a butelka wódki z napojem to koszt 60 zł.

ŁYKEND (Podwale 37)
Za wejście należy uiścić opłatę w wysokości 100 złotych. Dostajemy wódkę, barszcz, sałatki, soki. Można przynieść własny alkohol.

MANANA (ul. św. Mikołaja 11)
Za 100 złotych wejdziemy do lokalu. Dostaniemy lampkę szampana oraz najemy się kilkoma rodzajami ciepłych i zimnych posiłków. Za 150 zł możemy usiąść przy stoliku.

METROPOLIS (Pasaż Niepolda)
Za wstęp zapłacimy 50 złotych. Dostaniemy za to lampkę szampana. Jeśli chcemy usiąść, to trzeba wyłożyć kolejne 50 zł. Ale będzie można je wykorzystać w barze.

MLECZARNIA (ul. Włodkowica 5)
Wstep kosztuje 250 złotych. Za tę cenę napijemy się i najemy do syta. Jeśli ktoś nie przepada za alkoholem, może wybrać opcję za 150 złotych (ale szampan wliczony).

MOLOCO (ul. Więzienna 21)
Za 150 złotych dostaniemy butelkę wódki, a także ciepłe i zimne posiłki oraz sporo różnych zakąsek.

MYSTIC (pl. Orląt Lwowskich 20)
Płacimy 80 złotych za wstęp. Dostajemy butelkę szampana na dwie osoby.

NA JATKACH (ul. św. Elżbiety 3)
Wejście to koszt 150 zł. Lokal oferuje zimne przekąski, litr coli, sok, a pół litra wódki można kupić w promocyjnej cenie 45 zł.

NAGI KAMERDYNER (ul. św. Mikołaja 11)

Za wstęp zapłacimy sto złotych. W zestawie dostaniemy ciepłe i zimne zakąski.

WIECEJ INFORMACJI O IMPREZACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

NIEBO (Pasaż Niepolda)
Wstęp kosztuje 100 złotych. Dostajemy pół litra wódki (lub pięć browarów), sok, a do tego ciepłe i zimne jedzenie. Każdy otrzyma też niewielką butelkę szampana.

NOVOCAINA (Rynek 13)
Za wejście zapłacimy 350 złotych. W zamian czeka na nas jednak open bar oraz - jak podkreślają organizatorzy - mnóstwo dobrego jedzenia. Zabawa będzie prowadzona w stylu lat 20. i 30. Dlatego też warto odpowiednio się ubrać.

OBSESJA (ul. św. Mikołaja 8)
Za miejsca siedzące trzeba zapłacić 220 zł. Za lożę: 240 zł. W cenie są ciepłe i zimne posiłki, napoje i pół litra wódki na dwie osoby.

OD ZMIERZCHU DO ŚWITU (ul. Krupnicza 9)
Za wejście zapłacimy 100 zł. W zamian dostaniemy dwa ciepłe posiłki, a także napoje i szampana.

OŁAWSKA 9 (ul. Oławska 9)
Wstęp kosztuje 70 złotych. Za kolejne 30 można będzie usiąść. W cenie są paluszki, chipsy oraz lampka wina.

PLAN B (Pasaż Niepolda)
Wstęp kosztuje 30 zł dla pań i 40 zł - dla panów. Za lożę płacimy dodatkowo: 150 zł (max 4-6 osób), 200 zł (max 8-12 osób) oraz 250 zł (max 18-25 osób). Do loży obsługa lokalu dostarczy butelkę wódki, czipsy i inne przysmaki na zimno.
WIECEJ INFORMACJI O IMPREZACH ZNAJDZIESZ TUTAJ
POD ZIELONYM KOGUTEM (ul. Teatralna 8)
Wstęp wyniesie nas tylko 10 złotych. Ale w zamian nic nie dostaniemy. Piwo kosztuje 8 zł. Najtańszy drink ok. 10 zł.

PRL (Rynek-Ratusz 10)
Za wstęp płacimy 50 zł. Za miejsce siedzące - dodatkowe 30. W cenę biletu wliczony jest powitalny drink oraz lampka szampana. Dodatkowo można zarezerwować lożę, w której będą czekać przekąski.

PULP FICTION (ul. św. Mikołaja 61)
Koszt to 150 zł od osoby. W cenie pół litra wódki, sok na parę oraz atrakcyjne menu (ciepłe i zimne potrawy).

REGENERACJA ul. św. Mikołaja 11)
Za 40 złotych wejdziemy do lokalu. Płacąc kolejne 20 zł - usiądziemy na hokerach. A za dodatkowe 40 zł - w loży. Lokal przygotował zakąski oraz lampkę szampana.

SCHODY DONIKĄD (pl. Solny 13)
Za 90 złotych dostaniemy jedzenie oraz lampkę szampana. Każdy z gości zostanie też obdarowany... chińskim lampionem.

SZAJBA (ul. św. Antoniego 2-4)

Za wstęp trzeba zapłacić 220 złotych. Z tego 60 zł można wydać w barze. Zapewnione jest jedzenie (bez ograniczeń). Lokal każdemu gościowi wręczy też upominek.

WŁODKOWICA 21 (ul. Włodkowica 21)

Bilet wstępu to 160 złotych. Mamy zapewnione miejsce siedzące, ciepłe i zimne posiłki, kawę, herbatę, wódkę, piwa, wino i różne promocje na barze. Do tego można przynieść własne jedzenie.

WIECEJ INFORMACJI O IMPREZACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3