W Hogwarcie byli geje i Żydzi. Rowling potwierdza

W Hogwarcie byli geje i żydzi - tak twierdzi Joanne Rowling, odpowiadając na pytania fanów na Twitterze.
 Materiały prasowe

Pochodzenia żydowskiego miał być m.in. czarodziej Anthony Goldstein.

"Anthony nie jest pierwszym Żydem w Hogwarcie, nie jest też jedynym" - napisała pisarka na swoim Twitterze. Odpowiedziała też jednej z fanek, która pytała o to, czy w Hogwarcie mogli znajdować się czarodzieje innej orientacji.

Przypomnijmy, że w 2007 pojawiła się informacja, że Dumbledore był homoseksualistą, a miał zakochać się w Grindelwaldzie.

Kinga Czernichowska

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.12.2014, 17:00

http://c.xyz1.pl/r/2Kvfilmywjakoscihd

21.12.2014, 21:54

Bez zastanowienia powtarzasz wszelkie cudze głupoty.
- O Marii Konopnickiej już było wyjaśniane, trzeba znać zwyczaje tamtej epoki a nie bezmyślnie wyciągać całkowicie nieuzasadnione wnioski.
- O Montezumie dosyć dużo czytałem ale nigdzie nic takiego nie znalazłem.
- Pisząc o Piotrze I Wielkim zapomniałeś dodać, iż był chory psychicznie. Piotr Wielki kazał publicznie wybatożyć dzwony kościelne za to, że oznajmiły uroczystość, która nie podobała się carowi.

A w ogóle kogo to obchodzi?
Nikt normalny nie interesuje się cudzym życiem seksualnym ani tym bardziej zboczeniami. Jedynie ci inni próbują się pocieszyć i mówią: jeszcze ten, jeszcze ten oraz na siłę dopisują ludzi całkowicie normalnych. Taka jest prawda i od niej nie uciekniesz.

21.12.2014, 19:12

a w Tarnowskich Górach też byli ???

21.12.2014, 17:41

http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

UWAGA !
WAŻNA WIADOMOŚĆ UKRYWANA PRZEZ OFICJALNE MEDIA !

Skrótowe tłumaczenie z j. niemieckiego poniżej załączonego filmu " Dlaczego nie dowiemy sie o tych waznych informacjach z oficjalnych mediów, Bundes Republik Deutschland-oszustwo." :

"Niezależni eksperci prowadzący śledztwo, kontrolujący Bank Światowy, opublikowali 25.12.2012r. raport " Report-Paradygmat" o korupcji w bankach, w sądownictwie i sferach rządowych.

Grupa śledczych specjalistów stwierdza, że stary system nie może zostać uratowany. Grupa ta utworzyła OPPT: "One People Public Trust " http://wwis.peotretrust1776org i opracowała UCC rejestr, zawierający dowody na to, że żyliśmy w prywatnym niewolniczym systemie światowym:UCC-Uniform Comercial Code.

Poprzez ten rejestr ludzkość, jako zbiorowość, odzyskała swoje prawo własności terenów, nieba, wody, własną wartość i własną wolność, co równocześnie oznacza, że już nic i nikt nie stoi między ludźmi a Stwórcą.
http://gor.propertyinfo.com/DC-Washington/

Te rejestry są prawomocne, niepodważalne.
Służą do przymusowej egzekucji przez ludzkość wyroku na upadłym, prywatnym, niewolniczym systemie. "

Tłumaczenie z j.niemieckiego: M.Bejda, T.Wojda
Warum erfahren wir diese wichtigen Informationen nicht in den offiziellen Medien › BRD Schwinddel






Warum erfahren wir diese wichtigen Informationen nicht i...

21.12.2014, 15:26

PILNE !! DZIŚ W NOCY 17.12.2014 r. wbrew woli NARODU POLSKIEGO, czyli przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO, SEJM PODEJMIE DECYZJĘ O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe

Żydy cały czas kombinują, jak zagrabić terytorium POLSKI, na rzecz tzw. Judeopoloni, czy jak tam ją zwał, inaczej!
Żydy, byli tak pewni sfingowania prawa, umożliwiającego im sprzedaż lasów pastwowych na terytorium POLSKI, że już zawczasu zatwiali usunięcie godła POLSKI - z munduru leśnika.
Godło zniknie z munduru leśnika http://naszgarbow.pl/godlo-zniknie-z-munduru-lesnika/


Przynależność Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej jest - bezskuteczna, jako że potwierdzona nielegalną pieczęcią urzędową (okrągłą), to samo z Traktatem Lizbońskim. Sejm, Trybunał Konstytucyjny, Prezydent, Premier, również nie mogą i nie wydali ani jednego ważnego aktu prawnego od 1927 r. Co znaczy że POLSKA nadal jest POLSKĄ!! Tym samym żydki są nadal w POLAKÓW "łapskach", chociaż bardzo się śpieszą, myśląc że POLACY nie znają rozwiązania. A tak nie jest.

POLACY wiedzą, jak żydków pozbawić władzy na terytorium Polski i mają nawet bezwzględny obowiązek wypędzić żydów z terytorium POLSKI (legalnie).

Ukradzione złoto II RP przez masonów, też musi do POLSKI wrócić, jak i inne grabieże i odszkodowania za mordy milionów POLAKÓW, których krew mają na rękach - żydzi!!!!

20.12.2014, 21:44

To jest waszemiasto.pl i jak widać wasze klocki. Coraz więcej prania mózgu, coraz mniej lokalnych informacji. No tak. Dziennikarzom trzeba płacić, a wklej i kopiuj jest prawie za darmo.

20.12.2014, 20:42

Realista!
A kogo to obchodzi !?

20.12.2014, 20:40

A kogo to obchodzi!

20.12.2014, 18:31

A tęcze mieli?

19.12.2014, 15:13

To jest specjalny subserwis, w którym możecie znaleźć informacje nie tylko regionalne (choć i takie zamieszczamy: informacje o targach książki, spotkaniach autorskich itd.), lecz także informacje o nowościach, premierach książkowych i ciekawostkach związanych z literaturą, a oto jedna z nich. Pozdrawiam :)