Od kilku dni nieczynne są lokale STP w Magnolii Park i w Pasażu Grunwaldzkim Od kilku dni nieczynne są lokale STP w Magnolii Park i w Pasażu Grunwaldzkim

Od kilku dni nieczynne są lokale STP w Magnolii Park i w Pasażu Grunwaldzkim. Wcześniej zamknięto też STP przy Kuźniczej

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trzy lokale działające pod szyldem Multifood STP we Wrocławiu zostały zamknięte. Jako pierwsza zamknięta została restauracja przy ul. Kuźniczej. Od kilku dni nieczynne są też lokale STP w Magnolii Park i Pasażu Grunwaldzkim.

Wszystkie trzy lokale prowadziła spółka Centrum Kuchni Polskiej. - Złożyliśmy wniosek do sądu o ogłoszenie upadłości - mówi Marzena Krupińska, prezes zarządu tej spółki. Jej upadłość nie oznacza końca popularnej marki STP Multifood - Centrum Kuchni Polskiej działało na zasadzie franczyzy.

Czwarty wrocławski lokal STP Multifood - w centrum handlowym Marino przy ul. Paprotnej działa bez zmian - prowadzi go inna firma.

Najprawdopodobniej w niedługim czasie lokale w Magnolii, Pasażu Grunwaldzkim i przy ul. Kuźniczej zostaną otwarte ponownie, ale już pod innym szyldem.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!