Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydział kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy prowadzi sprawę identyfikacyjną NN zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 25.08.2010r. w kompleksie leśnym w Obornikach Śląskich.

Wiek z wyglądu 50- 60lat, wzrost 154 cm, włosy blond, oczy niebieskie, szczupłej budowy ciała , waga 65 kg skrzywiona przegroda nosowa w lewą stronę , uzębienie – górna i dolna szczeka proteza, brak tatuaży , brak blizn , pod lewym okiem zgrubienie na skórze ciała twarzy jak również podobne zgrubienie w dolnym krańcu ucha prawego. Mężczyzna mógł nosić okulary , posiadał zeza.

Ubiór : NN mężczyzna ubrany w niebieską koszulkę polo w poprzeczne paski koloru granatowo białego, granatowe jeansy, pasek w spodniach koloru czarnego, buty typu mokasyny w kolorze czarnym o rozmiarze 41(26). Posiadał mężczyzna przy sobie czarną reklamówkę z pionowymi białymi paskami z napisem „troc” w której znajdowały się papierosy caro niebieskie, sweter z długim rękawem koloru szaro-khaki.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości denata prosimy kierować bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, pod numerem telefonu 71/38-888-200, lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 997.

Źródło: KPP Trzebnica

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!