Tak wygląda już wyremontowana część poczty w Rynku Tak wygląda już wyremontowana część poczty w Rynku

Tak wygląda już wyremontowana część poczty w Rynku (© Poczta Polska )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do 5 maja ma potrwać remont urzędu pocztowego na Rynku. Przez całą dobę działa Urząd Pocztowy Wrocław 68 przy ul. Małachowskiego 1-9.

Prace remontowe na poczcie w Rynku potrwają do 5 maja. Podczas robót w ciągu dnia działa jedno okienko, urząd nie pracuje nocą. W piątek z powodu robót wykonywanych przy wejściu do urzędu, poczta jest zamknięta.

– W placówce Pocztowej Wrocław 32 trwa rewitalizacja. Placówka jest modernizowana i będzie nowoczesnym centrum pocztowo-finansowo-logistycznym – zapowiada Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej SA. – Poczta Polska posiada już blisko 400 punktów tego typu. W tym momencie kończymy prace w obrębie pierwszej części placówki. Chcemy, aby cała placówka zaczęła działać najpóźniej w połowie maja.

Na drzwiach i oknach wywieszona jest informacja z adresami najbliższych urzędów pocztowych.

 • Całodobowo pracuje Urząd Pocztowy Wrocław 68 przy ul. Małachowskiego 1-9.
 • Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 czynna jest poczta przy ul. Ruskiej (UP Wrocław 3). UP Wrocław 1 przy ul. Krasińskiego pracuje od poniedziałku do czwartku od 9 do 19, a w piątki od 9 do 20.
 • Przy ul. Kościuszki 35-37 działa UP Wrocław 66, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20.
 • Filia Urzędu Pocztowego Wrocław 48, pl. Uniwersytecki 1. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-14, a w soboty od 9 do 12.
 • Blisko jest tez Agencja Pocztowa przy ul. Kotlarskiej 2a, otwarta w poniedziałki i wtorki, czwartki i piątki w godzinach 8-18, a w środy od godz. 8 d0 20.Czytaj także

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!