Wkrótce rusza kolejna wiosenna edycja targów pracy Career EXPO. Targi rozpoczną się 14 kwietnia. Wydarzenie będzie z pewnością okazją do znalezienia ciekawej pracy. Na targach bowiem zaprezentują się światowe firmy.

Swoją obecność potwierdziło już kilkadziesiąt firm z różnych branż, w tym m.in.: Qatar Airways, Capgemini, Nokia, Hasco-Lek, PKO BP, Volvo, Viessmann, IBM i wiele innych.

Podczas targów Career EXPO w Hali Stulecia można wziąć udział w tzw. szybkiej rekrutacji, w wyniku której pracodawca może podjąć decyzję o zatrudnieniu kandydata jeszcze w tym samym dniu. Wystarczy zarejestrować się na stronie targów i po zalogowaniu na swój profil umówić się na rozmowę z wybraną firmą w specjalnie wyznaczonej do tego celu części hali.

Rejestracja na stronie umożliwia przede wszystkim pobranie darmowego imiennego biletu uprawniającego do udziału w targach, ale nie tylko. Można przejrzeć ofertę rozmaitych szkoleń czy warsztatów. W programie m.in. zajęcia z autoprezentacji, budowania własnej marki i kreowania indywidualnej ścieżki zawodowej.

Nowością podczas tegorocznej edycji targów będą prelekcje znanych z mediów ludzi kultury i sportu, a także popularnych blogerów i twórców. Organizatorzy zaprosili do udziału w targach osoby, które swoją historią i dokonaniami udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych, a sukces to wynik determinacji i silnej woli. Na scenie Career EXPO we Wrocławiu pojawi się muzyk, kompozytor i aranżer, Cezary Nowak, znany szerszej publiczności jako CeZik. Przed uczestnikami targów wystąpią również Michał Azarewicz i Bartek Kik z cenionego na całym świecie polskiego studia animacji i grafiki Platige Image, które jest odpowiedzialne za tworzenie efektów specjalnych do wielu hollywoodzkich produkcji. Swoim występem targi uświetni również coach i trener Rafał Żak, który zdradzi, jak ograć rekrutera.

Wstęp na targi Career Expo jest bezpłatny.

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    sad (gość)

    To tak, pasuje mi fizyczna praca, jakakolwiek aby używać rąk do pracy dosłownie, czy to pakowacz czy to przenoszenie ciężkich rzeczy itd. Nie ma problemu ale kwota to powinna wynosić min. 3000zł netto. Człowiek niszczy często swoje zdrowie fizyczne przy ciężkiej pracy i dla tego powinni dobrze je wynagradzać.