Uwierzycie, że są na Dolnym Śląsku mieszkania, które kosztują grubo ponad dwa i pół miliona złotych? Niejeden powie, przecież za takie pieniądze, to dom z ogrodem można mieć. Spokojnie, wśród tych najdroższych są i takie za nieco mniej niż milion.Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają najdroższe mieszkania we Wrocławiu, Wałbrzychu, Świdnicy, Oleśnicy, Głogowie, Lubinie, Lubaniu i Legnicy, a także w Bolesławcu, Zgorzelcu, Sycowie, Jeleniej Górze, czy Kłodzku. Wszystkie Wam się podobają?

Te mieszkania można kupić, bo wszystkie są wystawione na sprzedaż w serwisie Gratka.pl Wzięliśmy pod uwagę kilka dolnośląskich miast, a z każdego z nich trzy ogłoszenia z najdroższymi mieszkaniami. Wszystkie Wam się podobają? Jak myślicie, czy właściciele nie żądają za dużo? Obejrzyjcie galerię zdjęć (kolejność miast alfabetyczna).

Zobaczcie też, co mówią eksperci o rynku kredytów mieszkaniowych!

Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

znawca (gość)

Zdecydowanie ładne mieszkania to Jelenia, Legnica, Wałbrzych, natomiast Jelenia i Legnica to mieszkania urządzone w dawnym stylu, a Wałbrzych bije nowoczesnością i bogactwem.