Uwierzycie, że są na Dolnym Śląsku mieszkania, które kosztują grubo ponad dwa i pół miliona złotych? Niejeden powie, przecież za takie pieniądze, to dom z ogrodem można mieć. Spokojnie, wśród tych najdroższych są i takie za nieco mniej niż milion.Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają najdroższe mieszkania we Wrocławiu, Wałbrzychu, Świdnicy, Oleśnicy, Głogowie, Lubinie, Lubaniu i Legnicy, a także w Bolesławcu, Zgorzelcu, Sycowie, Jeleniej Górze, czy Kłodzku. Wszystkie Wam się podobają?

Te mieszkania można kupić, bo wszystkie są wystawione na sprzedaż w serwisie Gratka.pl Wzięliśmy pod uwagę kilka dolnośląskich miast, a z każdego z nich trzy ogłoszenia z najdroższymi mieszkaniami. Wszystkie Wam się podobają? Jak myślicie, czy właściciele nie żądają za dużo? Obejrzyjcie galerię zdjęć (kolejność miast alfabetyczna).

Zobaczcie też, co mówią eksperci o rynku kredytów mieszkaniowych!

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bystra (gość)

Chyba sobie jaja robicie.wypierdziane,pomarszczone kanapy ze skory(?) to ma byc prima sort?
Art.powinien miec tytuł,wszystkie najdrozsze mieszkania jakich od lat nie mogą opchnac b.nieruchomości.

znawca (gość)

Zdecydowanie ładne mieszkania to Jelenia, Legnica, Wałbrzych, natomiast Jelenia i Legnica to mieszkania urządzone w dawnym stylu, a Wałbrzych bije nowoczesnością i bogactwem.