Pierwsi woodstockowicze przyjeżdżają do Kostrzyna nad Odrą nawet kilka tygodni przed festiwalem. Miasteczko żyje muzyką i rock'n'rollem już od dobrych kilku dni. Zobaczcie galerię zdjęć, na której widać, jak wygląda Kostrzyn nad Odrą tuż przed festiwalem.

W Kostrzynie nad Odrą jest już kilkadziesiąt tysięcy ludzi, cały czas zjeżdżają kolejni festiwalowicze. Przypomnijmy, Przystanek Woodstock rozpoczyna się jutro, 3 sierpnia. Na otwarcie na Dużej Scenie posłuchamy zespołu Łąki Łan. Wystąpią również: Materia, The Kyle Gass Band, Trivium, Urbanator, Wilki , The Dead Daisies i Mando Diao.

Ciekawie zapowiadają się również koncerty na Małej Scenie. W czwartek, 3 sierpnia, zagrają Yankee, Mesajah, Oddział Zamknięty, Speaker First, Prong, Clock Machine i Fangclub. Gościem ASP będzie Katarzyna Grochola.

Dzisiaj natomiast jedyne koncerty to te, które odbędą się na muzycznej scenie w Wiosce Kryszny (Holden Avenue, Valery Mess, Rootzmans, Johny Rockers, Diversity, Exlibris i Jelonek).

Zanim ze wszystkich scen Przystanku Woodstock zabrzmi rock'n'roll, zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć, na której widać, jak wygląda Kostrzyn nad Odrą na dzień przed festiwalem.


Przystanek Woodstock

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!