Najmłodszy sycowski radny zadebiutował w maratonie. Dystans 42 km 195 m pokonał dziś pod Wawelem, gdzie rozgrywany był 16. PZU Cracovia Maraton.

29-latek uzyskał czas 3.52.50, który dał mu 812. miejsce w kat. M30 i 2321. w klasyfikacji generalnej.
Dariusz Maniak jest prawdopodobnie pierwszym radnym w historii sycowskiego samorządu, który ukończył maraton. – Jestem megazadowolony – powiedział po przekroczeniu linii mety. Mimo kiepskich warunków atmosferycznych, było zimno i padał deszcz, taktyka obrana przez Dariusza Maniaka pozwoliła mu na pokonanie trasy o 5 min szybciej niż planował. Jak dodaje, był dobrze przygotowany mentalnie i żywieniowo, więc omijały go skurcze i inne kryzysy.

Z regionu

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

taka prawda (gość) (Xxc)

Dobrze biega? Cienki jak barszcz ale najważniejsze to reklama i przekonanie, że jest się dobrym. Nie ważne jak o tobie mówią - ważne, żeby mówili

jurek (gość)

czytam i widzę ,że moderator kasuje niektóre wpisy "Cenzura'" kiedyś i niestety teraz ;) NIE CZYTAM już!!!!!