Sprawdzian trzecioklasisty z Operonem za nami. Uczniowie trzecich klas szkół podstawowych, 14 marca 2013 roku napisali swój pierwszy w życiu egzamin. Prezentujemy arkusze testów i klucze odpowiedzi.

Sprawdzian Trzecioklasisty z Operonem. Matematyka łatwiejsza? Opinie po teście

SPRAWDZIAN Z OPERONEM 2013 - TEST Z MATEMATYKI oraz ODPOWIEDZI

SPRAWDZIAN Z OPERONEM 2013 - TEST Z JĘZYKA POLSKIEGO oraz ODPOWIEDZI

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacjiKomentarze (27)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marta (gość)

Ten egzamin to głupota. Co z tymi, którzy zawsze mają bardzo dobre oceny,a zestresują się na egzaminie lub coś im pójdzie nie tak i dostaną małą liczbę punktów?
Uważam że szkoły wyższe nie powinny sprawdzać wiedzy ucznia tylko po punktach z egzaminu.

Komentator (gość)

Kurde ten test to dla polityków by się przydał by udowodnili ,że już na starcie w życiu oszukiwali. Pewnie 1/3 by oblała. Ale to 1 test :D później klas 6 by móc iśc do gimnazjum tam by poległa kolejna część. później z gimnazjum do liceum też egzamin. Okazało by się że zostało ich z 40. no i matura i tu mamy złą wiadomość. Nikt nei zdał. Ale politycy i tak mają o dziwo paru z nich "wykształcenie wyższe" nie wiem ile takie kosztuje ale na pewno posła stać.

BABCIA (gość)

NO TAK...
MAŁO MAJĄ DZIECI STRESÓW...TRZEBA IM JESZCZE SETKI SPRAWDZIANÓW DOŁOŻYĆ..!!!.I TO JAK NAJCZĘŚCIEJ..!!! ŻEBY NIE ODWYKŁY....NIECH SIE UCZĄ "WYSCIGU SZCZURÓW" I ZASAD KONKURENCJI..!!!...IDIOTYZM TOTALNY..!!!!!!

rodzic (gość)

Ów test nie był obowiązkowy. Szkoła nie musiała się na niego zgodzić. Jeśli nie było potrzeby, to po co w ogóle organizować takie szopki. Jest wiele innych sposobów na sprawdzenie wiedzy 9-10-letnich dzieci. Wychowawczyni mojego dziecka nawet nie raczyła poinformować swoich uczniów o zbliżającym się sprawdzianie, gdzie o zwykłych kartkówkach informuje z tygodniowym wyprzedzeniem. Żadnej informacji nie dopatrzyłem się również na szkolnej stronie. Niepotrzebny stres dzieci i brak wyobraźni kadry nauczycielskiej.