Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Śląsk Wrocław zremisował z Ruchem na inaugurację piłkarskiej wiosny (RELACJA, ZDJĘCIA)

SZUCH
Jedynego gola dla wrocławian zdobył Mateusz Cetnarski. To jednak nie wystarczyło do sięgnięcia po komplet "oczek".

Tutaj prowadziliśmy relację minuta po minucie:

90'+4' KONIEC, Śląsk traci punkty z Niebieskimi.
90'+3' Jeszcze Diaz próbował szczupakiem, ale nie przeciął podania.
90' Sędzia główny dolicza 4 minuty.
86' Kartka dla Burligi za faul na Madeju.
85' Świetna okazja Ruchu, ale Janoszka obok bramki. Spore szczęście mieli gospodarze.
84' ZMIANA: Ćwielong za Stevanovica, Madej za Cetnarskiego. W Ruchu Abott za Piecha.
83' Diaz mocno po ładnej akcji Śląska, ale broni Pesković. Na trybunach gromkie "WKS, WKS".
82' Łukasz Madej i Piotr Ćwielong szykują się do wejścia.
77' Mamy niestety wyrównanie we Wrocławiu. Bramkę po dośrodkowaniu Gabora Straki strzela Arkadiusz Piech.
75' ZMIANA: Ruch zamierza atakować - w miejsce Wojciecha Grzyba wchodzi Jakub Smektała.
68' ZMIANA: Sztylka za Elsnera.
63' Żółta kartka dla Patrika Mraza za faul w środku pola.
62' Mocno spadło tempo meczu...
57' Celeban przerywa groźne zapędy Ruchu.
54' Indywidualna akcja Janoszki, lecz gracz gości uderza za lekko.
49' Niezła okazja Niebieskich, lecz Piech został powstrzymany przez defensywę gospodarzy.
46' Zaczęła się druga połowa meczu. Obie ekipy bez zmian.

45'+1' Koniec pierwszej połowy. Śląsk zasłużenie prowadzi z Ruchem 1:0.
45' Sędzia dolicza jedną minutę.
42' Okres spokojniejszej gry jednych i drugich...
34' Pierwsza zmiana w Ruchu - Lisowski za Malinowskiego.
32' Kaźmierczak prostopadle do Stevanovica, ten mógł wyjść sam na sam, ale nie zabrał się właściwie z futbolówką. Rzut rożny.
29' GOOOOOOOOOOOOL. Dobre dośrodkowanie Kaźmierczaka, Mila mija się z piłką, ale wbija ją do siatki Mateusz Cetnarski. 1:0!
28' Kolejna dobra okazja WKS-u, ale myli się Cristian Diaz.
24' Ależ okazję miał Stevanović, który zamykał dośrodkowanie Cetnarskiego. Słoweniec fatalnie skiksował.
19' Diaz główką, ale delikatnie obok bramki.
17' Aaaaajjjjjjjj, Mila z wolnego bliski zaskoczenia Peskovica.
15' Łukasz Janoszka z rzutu wolnego nad bramką.
14' Rzut wolny dla Ruchu sprzed pola karnego, może być groźnie... W międzyczasie żółte kartki dla Fojuta i Piecha.
6' Przebijał się Stevanović, ale nie dał rady.
4' Strzał na bramkę Kelemena. Za lekki.