O północy z 2 na 3 marca na ulicy Szpitalnej 8, tuż obok pijalni czekolady Wedla, otworzy się sklep Eda Sheerana w Warszsawie. W sklepie będzie można kupić oczywiście najnowszą płytę muzyka, zatytułowaną “÷ (Divide)”, a także gadżety związane z albumem. Każdy, kto pojawi się na miejscu, będzie mógł też wygrać podwójny bilet na koncert Eda Sheerana w Londynie.

Sklep będzie oczywiście otwarty bardzo krótko, bo to element promocji nowego albumu artysty, jednak nie ulega wątpliwości, że dawno nie było w naszym kraju tak spektakularnej akcji promocyjnej. Na Szpitalnej 8 na pewno będziemy mogli spodziewać się tłumów i długiej kolejki fanów artysty. O tym, jak zaangażowani są fani Sheerana, mogliśmy się przekonać podczas koncertu na Torwarze.

Fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie tutaj: Koncert Eda Sheerana w Warszawie. Tak się bawiliście na Torwarze! [ZDJĘCIA] i tutaj: Ed Sheeran w Warszawie. Zobacz zdjęcia z koncertu na Torwarze“÷ (Divide)” to trzeci album studyjny brytyjskiego artysty. Poznaliśmy już dwa pierwsze single z wydawnictwa: "Shape Of You" i "Castle On The Hill", które pobiły w Polsce rekord utworów najczęściej odtwarzanych w ciągu jednego dnia w serwisie Spotify. Anglik jest też autorem okładki albumu. Sam ją wymyślił, a następnie namalował. Muzycznie mamy mieszankę starannie zaaranżowanych, chwytających za serce ballad, trochę hiphopowych beatów, wyszukanego popu, powstałego z połączenia różnych elementów. Nie zabraknie oczywiście uwielbianej przed Eda akustycznej gitary.


Zobaczcie też: Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncertyJeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Koncerty w Polsce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!