Do godziny 13 mieszkańcy naszego powiatu mieli szansę zasięgnąć informacji m.in. o warunkach i zasadach pracy w różnych firmach wystawiających się na VII Powiatowych Targach Pracy.

Tradycyjnie już w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy mieszkańcy naszego powiatu mieli możliwość zapoznać się z ofertami pracy różnych firm. Chętnych do podjęcia pracy nie brakowało. Nie brakowało również wystawców wśród których znalazł się m.in. Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny ATOL, Zakład Kół Zębatych oraz firma Wieliczko czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kanplast.
Podczas targów uczestnicy mieli także możliwość uzyskać pomoc przy sporządzaniu CV i listu motywacyjnego, a także wyborze zawodu, miejsca zatrudnienia i kierunku szkolenia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!