Siatkarze Aqua Zdroju w Bolesławcu oddali rywalom tylko jednego seta

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz (zdjęcie ilustracyjne)
Siatkarze Aqua Zdroju w Bolesławcu oddali rywalom tylko jednego seta i nadal są liderem tabeli

Nie było niespodzianki w meczu siatkarzy MKS-u Aqua Zdrój Wałbrzych z drużyną BTS Elektros Bolesławiec. W siódmej kolejce spotkań w grupie IV drugiej ligi, wałbrzyszanie pokonali na wyjeździe tego słabego przeciwnika 3:1. Właściwie małym zaskoczeniem może być tylko fakt, że nasz zespół nie rozbił gospodarzy 3:0. Chwila dekoncentracji nie miała jednak większego znaczenia. Aqua Zdrój nadal jest liderem tabeli i na razie raczej nim pozostanie, bo w sobotę, 17 listopada zmierzy się z niezbyt mocnym zespołem Juve Wakmet Głuchołazy. Juve w ostatniej kolejce uległ u siebie 0:3 (20:25, 22:25, 20:25) ekipie MUKS Ziemia Milicka Milicz.
Aqua Zdrój w Bolesławcu w pierwszym secie nie miał litości dla gospodarzy i rozbił ich aż 25:7. W drugiej partii BTS miał trochę więcej do powiedzenia, ale też przegrał bardzo wysoko, bo 15:25. Broniący się przed porażką gospodarze zaskoczyli trochę ekipę trenera Janusza Bułkowskiego w trzecim secie. Wygrali go 25:21. To było jednak wszystko na co było stać tego dnia drużynę z Bolesławca. Czwarty set toczył się pod dyktando wałbrzyszan, którzy wygrali 25:15.