Regulamin Plebiscytu "Zaradny radny 2011"

"Zaradny radny 2011" to plebiscyt organizowany przez Oddział "Prasa Wrocławska" we Wrocławiu. Przeczytaj jego regulamin.

Art. 1.
1. Plebiscyt „Zaradny radny 2011” (dalej: Plebiscyt jest organizowany przez Oddział „Prasa Wrocławska” we Wrocławiu (50-073) przy ul. św. Antoniego 2/4 spółki Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ul. Domaniewskiej 41, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, nr NIP 522-01-03-609, nr REGON 012047699-00086, o kapitale zakładowym w wysokości 41 503 000,00 zł, zwany dalej „Organizatorem”, a prowadzony przez redakcje tygodników Panorama Wałbrzyska, Panorama Legnicka, Gazeta Wojewódzka, Tygodnik Głogowski, Strzegom Nasze Miasto, Gazeta Sycowska, Oleśniczanin

2. Celem Plebiscytu jest wyłonienie najbardziej aktywnych radnych miejskich w Legnicy, Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Głogowie, Strzegomiu, Oleśnicy i Sycowie.

3. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, zarządzany ani powiązany z podmiotami będącymi właścicielami lub zarządzającymi serwisem społecznościowym Facebook.

4. Organizator oświadcza, że Plebiscyt nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 09.201.1540 ze zm.).

5. Organizator oświadcza, że w związku z Plebiscytem pełni funkcję administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 j.t. ze zm.). oraz że dane osobowe zbierane w związku z Plebiscytem będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby Plebiscytu w zakresie i na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie oraz w przepisach prawa. Funkcję administratora danych osobowych pełni także Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa.,

Art. 2
Plebiscyt będzie prowadzony na łamach tygodników lokalnych: Panorama Wałbrzyska, Panorama Legnicka, Gazeta Wojewódzka od dnia 5.09. 2011 r. do dnia 25.11.2011 r., Tygodnik Głogowski od dnia 9.09.2011r. do dnia 27.11.20211, Strzegom Nasze Miasto, Gazeta Sycowska, Oleśniczanin od dnia 7.09.2011r. do dnia 26.11.2011 r. i zostanie przeprowadzony w dwóch etapach.

1. W pierwszym etapie na łamach ww. tygodników lokalnych zostaną opublikowane listy radnych, na których będzie można oddać głos na oryginalnych kuponach zamieszczonych w gazecie. Na jednym kuponie można oddać jeden głos na kandydata do tytułu przez cały okres trwania plebiscytu. Kupon, na którym nie wskazano żadnej kandydatury albo na którym wskazano więcej niż jedną kandydaturę w danej kategorii jest głosem nieważnym

2. Od pierwszego listopada będzie można również głosować na kandydatów za pośrednictwem esemesów. Na łamach tygodników podamy kod, który zostanie przyporządkowany każdemu radnemu, który należy wpisać w treści wiadomości esemes oraz numer pod, który należy go wysłać.

3. Nad przebiegiem konkursu będzie czuwała Kapituła Plebiscytu, która przeliczy głosy i wskaże zwycięzców. Lista zostanie opublikowana na łamach. Przewodniczącymi kapituły są kierowniczki poszczególnych ww. tygodników.

Art. 3
1. Każdy zgłaszający kandydaturę lub głosujący na kandydaturę jest uczestnikiem Plebiscytu.

2. Kupony do głosowania należy dostarczyć osobiście lub przesłać pod adres redakcji ww. tygodników.

3. Zwycięzcami Plebiscytu zostaną kandydaci, którzy otrzymają największą liczbę głosów.

4. Kandydaci, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce pod względem liczby otrzymanych punktów otrzymają wyróżnienie.

5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach ww. tygodników

Art. 4
1. Zwycięzcy Plebiscytu oraz wyróżnieni otrzymają okolicznościowe dyplomy.

Art. 5
1. Organizator zastrzega sobie prawo przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Plebiscytu oraz zmiany terminu ogłoszenia listy zwycięzców.

2. Niniejszy regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej www.naszemiasto.pl

3. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu w trakcie trwania Plebiscytu.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia lub jakiekolwiek okoliczności wynikające z działania poczty lub innych operatorów oferujących usługi telekomunikacyjne.

5. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora Plebiscytu oraz przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu / Promocji, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

6. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Ogólnego Konkursu dla konkursów i plebiscytów organizowanych przez Polskapresse Sp. z o.o. oraz prawo powszechnie obowiązujące.

7. Prawo interpretacji przepisów niniejszego regulaminu należy do Kapituły Plebiscytu.

8. Wszelkie spory wynikające z interpretacji lub stosowania niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez Sąd miejscowo właściwy dla siedziby Organizatora.

9. Regulamin wchodzi w życie z dniem 5 września 2011 r.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3