QUIZ: Jaką postacią z Hobbita jesteś?

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Od 25 grudnia w kinach można oglądać film "Hobbit. Bitwa Pięciu Armii. To już ostatnia część przygód Bilba Bagginsa. Czas się pożegnać ze Śródziemiem. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was quiz.

Sprawdźcie, w jaką postać moglibyście się wcielić, gdybyście to Wy trafili do Śródziemia. Przygotowaliśmy aż dziewięć możliwości. Czas na test, do którego świata pasujecie najbardziej - świata krasnoludzkiego, elfickiego, ludzkiego, hobbiciego, a może magicznego? To jak, jaką postacią z "Hobbita" jesteście? Sprawdźcie, wynik testu możecie udostępnić na Facebooku: na pewno będzie się czym pochwalić :)

Kliknij, żeby przejść do quizu

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.12.31 17:32:22

y

2015.11.22 15:04:34

fajne

2015.06.22 12:43:26

Tauriel

Tauriel Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Lubisz czasem spojrzeć w gwiazdy i się rozmarzyć. Na myśl przychodzi Ci miłość, która nigdy nie będzie możliwa i pokój na świecie. Tego właśnie pragniesz - niezwykłej miłości i bezpieczeństwa. Mężczyźni biją się o Twoje względy, ale Ty wciąż poszukujesz tego JEDYNEGO. Zastanów się, czy może nie gonisz za czymś, czego nigdy nie otrzymasz? Twoja odwaga i szlachetność potrafiłyby już teraz przyciągnąć niejednego śmiałka.

2015.03.30 17:06:53

lol

2015.03.24 07:22:45

Świetne

2015.03.24 07:22:10

Fajoskie

2015.02.07 00:17:47

noo

2014.12.29 11:03:15

A ja jestem POlaczkiem z mentalnością chłopa pańszczyźnianego.Muj ociec plótł warkocze krowom, ale ja jusz mam wyższe wykształcenie - Markieting i Zarzondzanie. Żyję sobie w POstkolonii polska i mam kasiore na kiełbachy i piwsko. to mnie wystarcza.

2014.12.28 02:56:05

Tauriel :) - Lubisz czasem spojrzeć w gwiazdy i się rozmarzyć. Na myśl przychodzi Ci miłość, która nigdy nie będzie możliwa i pokój na świecie. Tego właśnie pragniesz - niezwykłej miłości i bezpieczeństwa. Mężczyźni biją się o Twoje względy, ale Ty wciąż poszukujesz tego JEDYNEGO. Zastanów się, czy może nie gonisz za czymś, czego nigdy nie otrzymasz? Twoja odwaga i szlachetność potrafiłyby już teraz przyciągnąć niejednego śmiałka.

2014.12.27 18:57:31

Im jesteś kretynem do kwadratu. Tak ich nie znają, że ich nawet ekranizowali i to na tzw zachodzie.



PS: a co to wstępu - to skąd pewność, że ostatnie część? Komercja się tak nakręciła, że aż się prosi o kolejne 3! Wątków przez Tolkiena nie rozwiniętych nie brakuje, spokojnie można kolejną ekranizację platformówki zrobić. (czytaj zrobić w stylu gierki komputerowej)

2014.12.27 12:20:45

Żadną!!!!! Rzygam już tą ciągniętą na siłę hecą! Na hasło : Hobbit - dostaję już sraczki! Tolkien w grobie się przewraca, jak widzi co to palanty od filmów robią z jego postaciami! Ileż można k......a, w kółko międlić to samo?! Jak widać, można - byleby jeszcze trochę kasy się nachapać.

2014.12.27 10:58:00

Ha! ha! Ha!!! hahahahahahahahahahahhahaha!!!!!!!

2014.12.26 17:57:50

Wyszło Szarik.Pewnie nie jest źle

2014.12.26 16:11:51

Całkowicie zgadzam się z Tobą. Niestety niedawno w tv debilnie wypowiadały się nauczycielki języka polskiego. Czego oczekiwać od młodzieży gdy takich nauczycieli mają.

2014.12.26 11:41:55

hahah wyszło Azog, nie znam chłopa ale ryj mi się podoba

2014.12.26 10:23:20

Dobrze. Niech będzie.

Jednym z Dziadów?

2014.12.26 09:38:18

Tak... Słowacki wielkim poetą był. Tylko ani Słowackiego. ani Mickiewicza, ani Sienkiewicza, ani Norwida nikt poza Polską nie zna. Już widzę krajową wersję quizu. Konrad, czy Grażyna. Maliny vs Dziasy. Bohaterów Sapkowskiego, czy Chmielewskiej nie wspomnę, bo to przecie bluźnierstwo przeciw Świętym Wieszczom Wszechpolskim.

2014.12.25 13:28:01

Dlaczego mamy utożsamiać się z którąś z postaci Hobbita,przecież mamy rodzimych mistrzów pióra.Większość słyszała zapewne o H .Sienkiewiczu,A.Mickiewiczu czy J.Słowackim.Słyszała o "Starej baśni","Potopie","Krzyżakach","Konradzie Wallenrodzie", czy"Panu Tadeuszu",a może to twórczość "nienowoczesna "lub zaściankowa niegodna uwagi Polaków?

2014.12.25 11:37:19

Dziękujemy, inesq! :) Będzie jeszcze więcej quizów w nawiązaniu do tematyki książkowej i filmowej, więc zapraszamy do śledzenia Naszego Miasta :)

2014.12.25 11:23:49

niezły ten quizz