Przystanek Woodstock 2017. Przystanek Woodstock 2017 co roku skupia ludzi o różnych gustach muzycznych. Muzyka jest jednak ponad podziałami, a wszyscy festiwalowicze chcą się po prostu dobrze bawić. Imprezie towarzyszą różne akcje, organizowane przez woodstockowiczów. Jedną z nich była parada przebierańców. Zobaczcie, jak przebrali się woodstockowicze w tym roku.

Parada przebierańców odbyła się wczoraj, 2 sierpnia o godz. 20.00 w Pokojowej Wiosce Kryszny. Dzisiaj, 3 sierpnia, oficjalnie rusza 23. edycja Przystanku Woodstock. Festiwal rozpocznie się koncertem zespołu Łąki Łan. O godz. 22.20 na Dużej Scenie zagra zespół Wilki, a na Małej Scenie zobaczymy m.in. wrocławskiego artystę reggae, Mesajah. Wystąpi również Odział Zamknięty (zobacz też: Krzysztof Wałecki pobity. Mimo to zagra na przystanku Wodostock).

Czytaj również:
- Woodstock 2017. Bawi się cała Polska! [ZDJĘCIA]
- Przystanek Woodstock 2017. Galeria woodstockowiczów [ZDJĘCIA]
- Tak wyglądał Kostrzyn nad Odrą tuż przed rozpoczęciem Przystanku Woodstock [ZDJĘCIA]

Przystanek Woodstock

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!