Praca w Mercedesie na Dolnym Śląsku. Dziesiątki ofert czekają [LISTA OFERT GRUDZIEŃ 2018]

Mateusz Różański
Aplikuj na stanowisko pracownika montażu silnika i dołącz do zespołu Mercedes-Benz w Jaworze.

oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze
- atrakcyjny system szkoleń
- możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracując w fabryce przyszłości
- pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie

zadania
- prace produkcyjne związane z montażem silnika spalinowego
- przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
- wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
- zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”
- zapewnienie ciągłości produkcji

oczekujemy
- wykształcenia zawodowego / średniego (preferowane techniczne)
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
- mile widziana znajomość rysunku technicznego
- budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole
- komunikatywności, dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

KLIKNIJ TUTAJ i poznaj wszystkie aktualne oferty pracy w Mercedesie
Aplikuj na stanowisko pracownika montażu silnika i dołącz do zespołu Mercedes-Benz w Jaworze. oferujemy - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze - atrakcyjny system szkoleń - możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, pracując w fabryce przyszłości - pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej fabryce silników spalinowych na świecie zadania - prace produkcyjne związane z montażem silnika spalinowego - przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń - wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu - zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój” - zapewnienie ciągłości produkcji oczekujemy - wykształcenia zawodowego / średniego (preferowane techniczne) - gotowości do pracy w systemie zmianowym - mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji - mile widziana znajomość rysunku technicznego - budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole - komunikatywności, dokładności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki KLIKNIJ TUTAJ i poznaj wszystkie aktualne oferty pracy w Mercedesie Piotr Krzyżanowski
Nowa fabryka Mercedes-Benz Manufacturing Poland rośnie i nabiera realnych kształtów. Wciąż tra proces rekrutacji. Kliknij w zdjęcie poniżej i sprawdź kogo poszukuje motoryzacyjny gigant. Może będzie to początek prawdziwej kariery?
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!