Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sprawdź najnowsze oferty pracy w HR-ach.

HR jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą. Do niedawna rola Działu Personalnego sprowadzała się jedynie do prawno – finansowej obsługi pracowników, więc ograniczał się do obowiązków kadrowo płacowych i formalności narzuconych przez Kodeks Pracy. Obecnie zawód HR-owca bardzo ewoluował i rozszerzył swój zakres. Zajmuje się pozyskiwaniem nowych pracowników, szkoleniami, dbaniem o wizerunek firmy i wspieraniem komunikacji wewnętrznej. Głównym obowiązkiem hr-owca jest jednak rekrutacja, czyli przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz testów, ale także przygotowywanie nowych ofert pracy.

Dobry HR-owiec ma charyzmę, potrafi dobrze zarządzać zespołem, współpracować z nim i nawiązywać odpowiednie relacje. Jego głównym atutem powinni być wykorzystywanie potencjału w obszarze biznesowym. Powinien także wzbudzać zainteresowanie, wspierać procesy biznesowe firmy i mieć dobry kontakt z innymi pracownikami.

Jesteś zainteresowany pracą w HR-ach? Sprawdź oferty w serwisie praca.gratka:

oferty z woj. mazowieckiego

oferty z woj. dolnośląskiego

oferty z woj. kujawsko-pomorskiego

oferty z woj łódzkiego

oferty z woj. małopolskiego

oferty z woj. podlaskiego

oferty z woj. pomorskiego

oferty z woj. śląskiego

oferty z woj. wielkopolskiego

oferty z woj. zachodniopomorskiego

Rynek pracy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!