Praca w biurze reklamy w jednym z miast na Dolnym Śląsku! Dołączysz do nas?

RedakcjaZaktualizowano
Praca w biurze reklamy na Dolnym Śląsku. Możesz wybrać miasto: Kłodzko, Legnicę, Lubin, Świdnicę, Oleśnicę, Wałbrzych, Wrocław,
Praca w biurze reklamy na Dolnym Śląsku. Możesz wybrać miasto: Kłodzko, Legnicę, Lubin, Świdnicę, Oleśnicę, Wałbrzych, Wrocław, pixabay.com
Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie, znającej rynek oraz klientów z podległego terenu. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować. Plusem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych w obszarze internetowym.

Gazeta Wrocławska to największy tytuł wydawniczy na terenie województwa dolnoślaskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in.: www.gazetawroclawska.pl, www.wroclaw.naszemiasto.pl, www.olesnica.naszemiasto.pl, www.lubin.naszemiasto.pl, www.legnica.naszemiasto.pl, portali społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalisty ds. sprzedaży w Biurze Reklamy

Miejsce pracy: Biuro Reklamy Wrocław lub Oleśnica lub Lubin lub Legnica lub Wałbrzych lub Kłodzko lub Świdnica
Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:

* pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

* realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media i prasa,

* realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

Czego oczekujemy?

* doświadczenia w sprzedaży,

* umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,

* samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy,

* wysokiej orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu, kreatywności,

* prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* możliwość wysokich zarobków,

* narzędzia pracy: telefon, laptop,

* pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży,

* pakiet szkoleń oraz bieżące podnoszenie kwalifikacji.

Jeżeli jednak Twoje doświadczenie w sprzedaży nie jest jeszcze zbyt duże, ale wiesz, że chcesz to robić - złóż swoje CV! Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Zaopiekujemy się Tobą i nie pozostawimy bez szkolenia wdrażającego!

Zobacz na czym polegają efektywne działania marketingowe i sam współtwórz działania reklamowe największych firm! Dołącz do nas!

APLIKUJ Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

polecane: Flesz: otyłość zabija Polaków, problem rośnie i dotyczy nastolatków

Wideo

Materiał oryginalny: Praca w biurze reklamy w jednym z miast na Dolnym Śląsku! Dołączysz do nas? - Dolnośląskie Nasze Miasto

Komentarze 2

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
p
pożyczka przez internet

Pożyczka przez internet https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3