Polsat pokaże finał siatkarskich mistrzostw świata w otwartym kanale. Jeżeli awansują Polacy

Dzisiaj na stronie internetowej polsatsport.pl pojawił się komunikat, że stacja pokaże w otwartym paśmie finał mistrzostw świata. O ile zagrają w nim Polacy.
 arch. Polskapresse

Polakom idzie świetnie podczas tegorocznego mundialu. Przegrali tylko jeden mecz (ze Stanami Zjednoczonymi), a w trzeciej fazie zdobyli pierwsze miejsce w "grupie śmierci" pokonując Brazylię i Rosję - faworytów turnieju. W tym dzbanku miodu była jednak łyżka dziegciu. Większość Polaków nie może legalnie obejrzeć transmisji meczowych, gdyż te pokazywane są w zakodowanym kanale Polsat Volleyball. Kanał jest dodatkowo płatny dla wszystkich poza abonentami Cyfrowego Polsatu.

Polsat jednak zmienił zdanie i o ile w półfinałowym meczu pokonamy Niemców, to finał zobaczymy na otwartej antenie. - To odpowiedź na apel głowy państwa. Prezydent Bronisław Komorowski zaapelował do prezesa Zygmunta Solorza-Żaka o transmisję meczu finałowego na otwartym kanale, jeżeli zagrają w nim Polacy. Odpowiedź jest pozytywna - czytamy na stronie internetowej polsatsport.pl.

Mecz finałowy mistrzostw świata rozpocznie się w niedzielę o 20.15 w katowickim Spodku.

Piotr Kalsztyn

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

21.09.2014, 19:25

SIATKOWKA24.TK - Wszystkie mecze MŚ siatkówki na żywo i za darmo w HD na siatkowka24.tk
SIATKOWKA24.TK - Wszystkie mecze MŚ siatkówki na żywo i za darmo w HD na siatkowka24.tk

21.09.2014, 19:25

SIATKOWKA24.TK - Wszystkie mecze MŚ siatkówki na żywo i za darmo w HD na siatkowka24.tk
SIATKOWKA24.TK - Wszystkie mecze MŚ siatkówki na żywo i za darmo w HD na siatkowka24.tk

21.09.2014, 07:58

Czemu pan Komorowski nie wystosował apelu do pracodawców o skrucenie czasu pracy ze względu na transmisje finału mś w siatkówce w dniu dzisiejszym?

20.09.2014, 23:14

I bez pieprzonego satu pokonaliśmy drugiego rozbiorcę. Miodzik na gaz łupkowy.

20.09.2014, 22:45

K. do czego to doszło, by Polak w swoim niby kraju, domagał się pokazania swojej reprezentacji na Mistrzostwach Świata organizowanych u siebie. Przecież to paranoja. Coś jest nie tak.

20.09.2014, 18:54

Dzięki ci Panie wielmożny... Ty nasz wybawicielu od monopolu. Zbawco!

20.09.2014, 16:07

Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►Mecz o finał! Niemcy - Polska można obejrzeć na: ►►►►►►►►
skroc.pl/meczpolskavsniemcyhd►►►►►►►►