(© Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Michaił Gorbaczow, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, Lee A. Feinstein - te i wiele innych osób ze sceny politycznej będziemy gościć w stolicy województwa dolnośląskiego w czasie trzeciego już Wrocław Global Forum.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - codziennie dostarczymy Ci świeże informacje

Politycy i dyplomaci przyjada do Wrocławia juz po raz trzeci. Od 31 maja do 2 czerwca gościć będziemy niemal 350 osób, wśród nich m.in. Michaił Gorbaczow - były prezydent ZSRR, byli prezydenci RP: Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, Lee A. Feinstein - Ambasador Stanów Zjednoczonych w RP, Horst Köhler - prezydent Niemiec w latach 2004-2010, Garry Conille - premier Haiti, Jan Krzysztof Bielecki - przewodniczący Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Carl Gershman - prezes Narodowej Fundacji na rzecz Demokracji, Jerzy Buzek - były premier RP i były przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, Radosław Sikorski - minister spraw zagranicznych RP. Zaproszony został również prezydent Bronisław Komorowski.

Gospodarzem spotkania będzie Rafał Dutkiewicz. Spotkanie organizowane jest przez amerykańską Atlantic Council oraz Miasto Wrocław.

Zobacz też:
W piątek Wrocław czytał dzieciom na Rynku (ZDJĘCIA)

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kerr (gość)

I znowu będą wozić ich 4 litery pod eskortą ŻW a ja będę uciekał na pobocze co 30 minut? Nawet z drogi im nie zjadę, niech też stoją w korkach