(© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Makabryczne odkrycie w Pasikurowicach. Czaszka, fragmenty kręgosłupa i inne kości leżały w lesie.

To ich poszukuje dolnośląska policja! Może któregoś widziałeś? (ZDJĘCIA)

Szczątki ciała ludzkiego znaleźli funkcjonariusze z Długołęki w pasikurowickim lesie. - Na miejscu są biegli, którzy wszystko sprawdzają - mówi rzecznik dolnośląskiej policji Paweł Petrykowski.

Na razie nie wiadomo, czy są to kości kobiety, czy mężczyzny. Dodaje, że kości trafią do zakładu medycyny sądowej we Wrocławiu i tam zostaną one przebadane i zidentyfikowane.

Zobacz: Przy ciele w Pasikurowicach znaleziono dokumenty.

Zobacz także: Studentka z Głogowa zamordowana we Wrocławiu.


Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

skrzat leśny (gość) (grg)

No dobrze, jest napisane: Szczątki ciała ludzkiego znaleźli funkcjonariusze... Nie ma mowy o kobiecie, bo trzeba by było się mocno rozpisywać, a tak nie komplikując sobie niczego to nasi funkcjonariusze nas bronią, za zbirami ganiają i nie wiadomo czego w lesie szukają.

grg (gość) (emma)

Przecież nikt nie pisze, że policja znalazła szczątki i dokumenty i Ty też kłamiesz - dokumenty znalazła mieszkanka Pasikurowic i wezwała policję, a ta po przybyciu na miejsce i przejrzeniu okolicy znalazła szczątki.

ja (gość)

tez się nieco zdziwiłam, od kidy policja patroluje lasy. Nie widać ich nawet na ulicach - ale w lasach siedzą - skrzaty jakieś?

emma (gość)

żadna policja nie znalazła szczątek i dokumentów, tylko mieszkanka pasikurowic znalazła je wraz z dokumentami